To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon z kamerką wideo

tantal666 - Nie Lis 22, 2009 22:21
Temat postu: Telefon z kamerką wideo
Kolega się mnie zapytał, a jako że ja się nie bardzo znam to pytam Was. Jaki telefon z kamerką wideo byście polecili? Głównie do kręcenia w dzień na świeżym powietrzu, lub (również w dzień) podczas jazdy samochodem (chce kręcić trasę przed sobą). Wiadomo, że do nocnych zabaw, to żaden telefon się nie nadaje. No i wiadomo, że jak już kręcić to tylko tak, żeby obraz na kompie był duży (no przynajmniej większy niż 4x4 cm :lol: ) i z w miarę dobrym dźwiękiem, a nie monotonią trzasków.
Co doradzacie?

p.s. raczej tak do 500-600zł

jarek38 - Pon Lis 23, 2009 15:33

Kumpel kręci SE C 902 i nie narzeka.
darkgee - Pon Lis 23, 2009 16:29

Akurat SE mają najgorszej jakości kamery na rynku. Bardzo dobre kamery maja LG Prada i Viewty oraz Nokia N95. Wszystkie trzy modele znajdziesz spokojnie w cenie 600zł.
tantal666 - Wto Lis 24, 2009 01:03

Z podanych przez Darkgee aparatów najbardziej przypadła koledze do gustu N95. Te dotykowe jakoś nie przypadają mu do gustu... :???: Tyle tylko, że na ceneo.pl N95 jest od 1080zł. wzwyż. Więc czekam na dalsze opinie, komentarze.
darkgee - Wto Lis 24, 2009 17:17

Ale uzywaną spokojnie znjadziesz do 600zł. Ale jezeli nie chcesz uzywanego telefonu, to mogę ci polecić LG KC550. Ma aparat (i kamerę oczywiscie) taki sam jak podane przeze mnie inne modele LG, a nowy kosztuje niecałe 500zł.
ziomiwan - Wto Lis 24, 2009 18:23

Tego LG mogę polecić również. Moja dziewczyna ma KF750 Secret i filmiki jak i zdjęcia są świetnej jakości.
jarek38 - Wto Lis 24, 2009 19:50

darkgee napisał/a:
Akurat SE mają najgorszej jakości kamery na rynku. Bardzo dobre kamery maja LG Prada i Viewty oraz Nokia N95. Wszystkie trzy modele znajdziesz spokojnie w cenie 600zł.

Ale ja wcale nie twierdze że mają najlepsze tylko mówię że kumpel nimi kręci i całkiem ładne filmiki wychodzą.

OKAZJONEOPL - Czw Gru 03, 2009 21:22

Ale mając do wyboru okie n95 a LG KC550 oczywiście wybralbym nokie,chociaż różnica cenowa jest dosyc znaczna... Jednak to o wiele solidniejszy i jak dla mnie bardziej funkcjonalny telefon.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group