To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Zmiana z Nokii n73 na...?

allbertoo - Nie Lis 22, 2009 14:32
Temat postu: Zmiana z Nokii n73 na...?
Witam wszystkich !

Mam coraz więcej problemów ze swoją n73 (ostatnio zaczęła się co chwila wyłączać) toteż zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu. Chciałbym wyłożyć na niego tyle kasy ile dostałbym w serwisie za tę moją nie do końca sprawną n73 + ewentualnie jakieś sto złotych. Chciałbym, żeby telefon miał dość duży i wyraźny wyświetlacz, nie za krótko trzymającą baterię. Najlepiej żeby miał też Symbiana, bo do niego się przyzwyczaiłem... Myślałem o Nokii 6220, ale nie jestem pewien, czy za taką kasę jaką dysponują ją dostanę... Proszę więc o pomoc w wyborze.

darkgee - Nie Lis 22, 2009 18:40

Problem w tym, ze nie specjanie mozemy pomóc, bo nie wiemy na ile akurat wycenią twoja N73. Napisz jak juz opchniesz swoja N73 i wtedy pogadamy.
allbertoo - Pią Lis 27, 2009 21:06

Sytuacja się troszkę zmieniła. Postanowiłem, że kupię telefon w MixPlusie. Znalazłem w ofercie m.in. taką Nokię 6730, co o niej sądzicie ?
darkgee - Sob Lis 28, 2009 11:33

6730 to taka troche biedniejsza wersja 6220, bo bez WiFI, ale za to lepiej wykonana. To jest dobry telefonik i tyle.
allbertoo - Sob Lis 28, 2009 22:36

Bardziej opłaca się wziąć tę Nokię od jakiegoś Samsunga Avilii, albo LG Cookie?
darkgee - Nie Lis 29, 2009 13:18

A potrzebujesz wejscia na normalne słuchawki i instalacji zaawansowanych programów? Bo jezeli nie, to bieraj Avile, bo to jeden z majfajniejszych telefonów jakie wyszły w tym roku.
allbertoo - Nie Lis 29, 2009 13:43

Wejście na słuchawki jest mi obojętne, bo do muzyki używam odtwarzacza. Chodzi mi głównie o wytrzymałość, jakość wykonania. Dość dużo używam telefonu i nie chciałbym, że mi szybko padł. Używam czasem różnych programów, ale zapewne na "niesymbiana" też się jakieś znajdą. A jak z wygodą na codzień w tych dotykach? Można szybko pisać sms-y? Nigdy nie miałem dłuższego doczynienia z takimi telefonami.
ziomiwan - Nie Lis 29, 2009 22:19

Na avili bardzo wygodnie pisze się smsy i jest bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu jak i bardzo wytrzymała.
Nie nie opłaca Ci się brać nokii zamiast Samsunga czy LG.
Avila jest naprawdę świetnym produktem którym Samsung będzie mógł się chwalić przez długie lata ;)

darkgee - Pon Lis 30, 2009 17:12

SMSy na Avilii pisze sie super. Jakosci wykonania tez nie mozna nic zarzucic.
OKAZJONEOPL - Czw Gru 03, 2009 21:29

Tylko że Avila to telefon z panelem dotykowym i do najpraktyczniejszych telefonów nei należy. jakość wyonania równiezs pozostaje wiele do życzenia. Jedyne plusy to efektowny wygląd i jego multimedialnośc.
ziomiwan - Pią Gru 04, 2009 00:19

Nie zgodzę się z Tobą okazjaoneopl. Avila jest bardzo praktyczna, jakość wykonania jak na telefon za taką cenę jest wprost rewelacyjna, porównując do SE które mają kiepskie obudowy to avila ma doskonałą.
Miałem avile kilka miesięcy i nie zawiodłem się na niej, z każdym dniem tak samo dobrze służyła.

allbertoo - Pią Gru 04, 2009 20:34

Temat można zamknąć, wybrałem Nokię 6730 :) zobaczymy jak będzie się sprawować, ale myślę, że będzie gut :p

dzięki wszystkim, pozdrawiam !



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group