To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Avila czy Omnia 2 i8000

danon77 - Sob Lis 21, 2009 11:20
Temat postu: Avila czy Omnia 2 i8000
Mam do wyboru dwa telefony Samsunga Avile i Samsunga Omnie 2 i8000. Nie wiem co wybrac. Pomozcie piszcie co lepiej wybrac co jet lepsze. Mam 14 lat lubie gadzety muzyke filmy zdjecia aplikacje itd itp. Ktory telefon jest lepszy???. Piszcie!!
darkgee - Sob Lis 21, 2009 15:19

A zwróciłeś moze uwage na cene? Przeciez Omnia2 jest prwie 4. razy drozsza od Avili! A za tym musza stac o wiele bardziej zaawansowane funkcje. Omnia2 ma wysmienity ekran (AMOLED), WM 6.5, wejscie na normalne słuchawki, procesor 800MHz i wiele innych róznych rzeczy, których Avila nie posiada. Aktualnie chyba nie ma lepszego telefonu od Omnii2.
ziomiwan - Sob Lis 21, 2009 16:19

Zgadzam się z przedmówcą. Omnia 2 nie ma konkurenta w swojej klasie raczej. Chyba, że Omnia HD ale to już trochę inna bajka.
A porównywać avilę z omnia 2 to jak porównywać Opla Astrę z Aston Martinem ;)

Iron Maiden - Śro Lip 28, 2010 16:42



Hm, dla mnie to trochę bez porównania... Sama mam Avilę, bo na Omnię mnie nie stać hehe, z resztą Avila ma wszystko co trzeba, co prawga Omnia jest droższa ale podejrzewam że bez rewelacji...

nietakostro - Nie Gru 26, 2010 19:34

ja wybrałabym bezapelacyjnie omnie ;p
pozdrawiam ;]

darkgee - Nie Gru 26, 2010 20:46

nietakostro, temat jest sprzed pół roku...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group