To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG KG800

Sidoxy - Sob Lis 14, 2009 14:53
Temat postu: LG KG800
Witam.. Mój problem polega na tym, że dzisiaj telefon mi sie wyłączył i coś zepsuło się ze słownikiem. Otóż.. Usunęło mi wszystkie słowa które dodałem do słownika..
I teraz.. Gdy chcę je dodać na nowo.. nie wiem jak to wytłumaczyć dlatego podam to na przykładzie:
Dodaje słowo : Hehe, Haha, Żelek..
W tym Sms co dodawałem te słowa moge ich używać ile chcę.. ale jak zrobie juz inna wiadomość..[ Np odpisze na SMS'a ] w słowniku nie ma już tych słów tych : Hehe, Haha.. Mogę tylko używać słowa Żelek , które zostało dodane jako ostatnie. Zresetowałem ustawienia telefonu[Przywróć ustawienia Domyślne] i wciąż jest to samo. Nie wiem jak to naprawić. Pomóżcie mi Proszę, ponieważ na tym telefonie niewygodnie się pisze bez używania słownika t9.

ziomiwan - Sob Lis 14, 2009 23:26

Hmmm wygląda na to, że to coś z softem... Możliwe, że wystąpił jakiś błąd i teraz nie może zapisywać nowych słów w pamięci. Nie upadł Ci czasami telefon?
Sidoxy - Nie Lis 15, 2009 11:19

Nie nie :P Nie upadł mi jeszcze ani razu :P
ziomiwan - Nie Lis 15, 2009 21:02

Więc coś z softem w takim razie. Musisz chyba oddać do komisu/serwisu gsm jeśli Ci to przeszkadza bardzo, zeby Ci naprawili.
Sidoxy - Nie Lis 15, 2009 22:00

Dobra hehe :) No przeszkadza przeszkadza.. A mam jeszcze jedno pytanie.. Nie mogę podłączyć telefonu do komputera :/ Mam Windowsa XP Home Edition z dodatkiem Service Pack 2 i gdy podłączam to wyskakuje mi : Nie rozpoznano urządzenia USB..
I nie wiem co mam zrobić.. Mam ściągnięte sterowniki a wciąż to samo :(

darkgee - Pon Lis 16, 2009 16:53

Podłącz telefon do kompa, jak ci wyskoczy ten komunikat, to naicsnij prawym na Mój komputer-> Zarzadzaj-> Menadżer urządzeń. Jezeli bedziesz tam miał znak zapytania, to znaczy, że nie masz zaistalowanych dobrych sterowników.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group