To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Kosz - Avila czy SE Yarii ???

katia - Śro Lis 25, 2009 01:18

Parafrazując...Widzisz drzazgę w oku czyimś a w swoim belki nie widzisz.

Mam gdzieś Twoje beznadziejne forum pokemonie.
Chciałam tylko byś usunął moje konto skoro nie chcesz cofnąć ostrzeżeń. Jak nie, to czekam na kolejne bany i może automatycznie doczekam się usunięcia konta. Koszmarów nocnych życzę chłopczyku..

darkgee - Śro Lis 25, 2009 16:51

katia, jezeli mi sie coś nie podoba, to tego nie używam. Nie musisz wchodzic na to forum i pisac postów jak ten powyżej.
katia - Czw Lis 26, 2009 00:49

darkgee, dziękuje za cenną radę..:), na razie mam psychicznie chorego fana, który mnie prześladuje na privie, wiec chcąc nie chcąc "zbieram dowody w sprawie"... Ponadto zna on moje IP, toteż nie jestem bezpieczna..

Powracając do tematu tego wątku, to pomimo "nieprzyjemnej obsługi" forum, skłoniłam się jednak do Samsunga Avilli, przekonaliście mnie.

ziomiwan - Czw Lis 26, 2009 11:47

katia - nie zamierzam polemizować z Tobą, bo ktoś o takim poziomie intelektualnym (---) jak Twój tylko psuje opinie forum.

Temat ląduje w koszu, a Ty za niski poziom intelektualny postów dostajesz swojego upragnionego BANA.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group