To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Problem z polaczeniem wifi [N95]

mkm126 - Pią Lis 06, 2009 14:30
Temat postu: Problem z polaczeniem wifi [N95]
Witam. Od paru dni jestem posiadaczem nokii n95, nie znam sie kompletnie na tym telefonie. Moglby mi ktos po kolei wytlumaczyc jak skonfigurowac wi-fi z moim PC? A przy okazji czy jest mozliwosc laczenia sie z innymi komputerami na zewnatrz? Bez podawania jakichkolwiek hasel?
Z gory DZIEKI:]

darkgee - Pią Lis 06, 2009 16:40

Przecież żeby się polączyc przez Wi-Fi wystarczy dać "Szukaj sieci Wi-Fi", kiedy masz wybieranie połaczenia. Hasło po jednokrotnym wpisaniu jest zapisywane w telefonie i nie trzeba go wiecej podawac. Tak jest ze wszystkimi sieciami Wi-Fi.
ziomiwan - Pią Lis 06, 2009 17:23

Z innym komputerem się raczej nie podłączysz. Chyba, że ten zezwoli Ci na połączenie i sieć jest niezabezpieczona.
ziomiwan - Pią Lis 06, 2009 17:23

Z innym komputerem się raczej nie podłączysz. Chyba, że ten zezwoli Ci na połączenie i sieć jest niezabezpieczona.
mkm126 - Pią Lis 06, 2009 17:53

No wlasnie wpisalem jakies haslo ale chyba zle i pisze mi nie mozna polaczyc/ nie znalozieno sieci wlan
ziomiwan - Pią Lis 06, 2009 22:56

Pewnie sieć PPPOE i bez hasła dostępu nie połączysz się. Musisz szukać hot spotów.
Dlatego uważam, że WiFi jest zbędne w telefonie.

darkgee - Sob Lis 07, 2009 09:57

ziomiwan, now idzisz. A jak dla mnie Wi-Fi jest niezbędne w telefonie, bo po prsotu zawsze znajdę jakąs niezabezpieczoną sieć. A ze z netu korzystam często, to Wi-Fi bardzo sie przydaje.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group