To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Avila i drobne problemy

kropka - Pią Lis 06, 2009 07:48
Temat postu: Avila i drobne problemy
Witam, od wczoraj jestem posiadaczką Avilki :) Dopiero poznaję ten telefon, odkrywam jego możliwości i ...napotykam na drobne problemy :)
Dlatego też poprosiłabym o pomoc - nie potrafię dotrzeć do funkcji, która usunęłaby logo operatora na wyświetlaczu. Ustawiłam sobie tapetę i w centralnym miejscu świeci mi się to logo. A ja go nie chcę :( co mam zrobić by je usunąć ?
Z góry dziękuję za pomoc i nie ukrywam, że będę się zwracać z kolejnymi pytaniami :)

darkgee - Pią Lis 06, 2009 16:46

A to logo jest w postaci widgetu? Bo jezeli tak, to wystarczy nacisnać na ten przycisk z lewego boku wyświetlacza i przeciagnać je do tego paska.
ziomiwan - Pią Lis 06, 2009 17:21

Jeśli masz telefon z sieci Orange to niema możliwości usunięcia tego logo. Rozwiązaniem jest zmiana softu na niebrandowany lub innej sieci. Lub np. nałożenie na logo widgetu np. kalendarza (aby je zasłonił).
Każdy soft sieci orange blokuje możliwość przesunięcia tego logo. W innych softach można przesunąć je tak jak napisał darkgee.
W razie pytań pisz.

kropka - Pią Lis 06, 2009 23:05

darkgee i ziomiwan - wielkie dzięki za radę. Zrobiłam dokładnie tak, jak napisaliście i udało się przeciągnąć logo do paska :)
Jestem w erze :)

Pewnie niebawem znowu będę o coś pytać, tymczasem dzięki za odzew :)
pozdrawiam :)

ziomiwan - Sob Lis 07, 2009 00:26

No to cieszę się, że problem rozwiązany. W razie jakiś pytań pisz śmiało.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group