To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Kom za około 2000 zł

maciek2100 - Wto Lis 03, 2009 10:37
Temat postu: Kom za około 2000 zł
Proszę pomóc mi wybrać kom mam około 2000 zł i czas do grudnia xd :p ( teraz mam nokie e51) szukam kom z dotykowym wyświetlaczem .. Myślałem nad HTC... , samsungu omni hd, i i iphone.. proszę o doradzenie fajnej kom .. pozdro :P
ziomiwan - Wto Lis 03, 2009 15:01

Według mnie na dzień dzisiejszy (i nie zanosi się aby miało to się zmienić) najlepszym telefonem dotykowym jest właśnie Samsung Omnia HD. Lub ewentualnie Omnia II która ma nieco mocniejszy procesor. Choć i tak szybkości samsunga Omni HD nic nie dorównuje z konkurencyjnych marek.
Masz w nim piękny, duży i wyraźny wyświetlacz doskonale reagujący na dotyk, masę pierdółek jak WiFi, GPS, akcelerometr, akcelerator graficzny, a ponadto możliwość nagrywania filmów w jakości 720p czyli HD . W rankingu TOP10 fotograficznych komórek Omnia HD zajmuje 2miejce, gdzie pierwsze zajmuje mega fotograficzna komórka z aparatem 12mpx czyli Samsung M8910 Pixon 12 a trzecie młodszy brat Samsung M8800 Pixon.

Z dotykowców mogę Ci jeszcze polecić nową czekoladkę od LG o której można wyczytać wiele dobrego a nazywa się ona LG BL40, bardzo ciekawy design, bardzo stylowa i ciekawa.
Do tego z LG mogę polecić super GD900 Crystal. Ten telefon to istna innowacja w świecie komórek, a do tego super wykonany i działający bez zarzutów.

HTC HD jest również niezłą propozycją, ale ja jakoś nie mam przekonania do tej firmy, choć kolega z forum mówi, że są bardzo dobre.

A z Apple tylko iPhone 3GS.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group