To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - tel do 650zł

bazej - Pią Paź 30, 2009 21:13
Temat postu: tel do 650zł
Przyszedł czas na zmianę telefonu. Mam na nowy telefonik 650zł i nie wiem co kupić . ostatnio przeglądając aukcje natknąłem się na takie telefony jak toshiba, HTC czy też myphone. Początkowo chciałem nokie, ale teraz spodobały mi się właśnie telefony tego pokroju co G1. pomóżcie w wyborze. Nie koniecznie musi być to nowy tel, ale ważne wtedy żeby był niezawodny. Ważne też żeby miał wifi i szereg innych fukncji, które teraz są już praktycznie standardem. Przydałoby się też gdyby posiadał GPS. Czekam na sugestie.
darkgee - Sob Paź 31, 2009 11:14

Jezeli podoba ci sie G1, to telefonem do niego zblizonym jest HTC TyTN II.
bazej - Sob Paź 31, 2009 14:12

myślałem że dostane podpowiedzi na które telefony warto zwrócić uwagę
ziomiwan - Sob Paź 31, 2009 19:11

Na każdy. Ale wszystko zależy od indywidualnych upodobań każdego człowieka.
Najlepiej poprzeglądaj allegro. Podaj nam jakie modele Ci przypadły do gustu, a my pomożemy Ci wybrać najlepszy.

bazej - Nie Lis 01, 2009 16:25

BLACBERRY 8310, O2 XDA Life, Toshiba Portege G900, O2 Xda Exec, TyTN II, N97, Nokia E75, E71
ziomiwan - Nie Lis 01, 2009 17:57

Toshiba G900 odpada, bardzo słaby telefon, bardzo wielu ludzi skarży się na niego.
O tych O2 nic nigdzie nie słyszałem jeszcze szczerze mówiąc. Te nokie MOIM zdaniem też nie są godne uwagi...
Blackberry jest ciekawą propozycją.

Od siebie polecę.

Samsung S7350 lub S8300 - ma wszystko prócz WiFi
Samsung Omnia - z WiFi myślę, że używany znajdziesz w tej cenie, a jak dołożysz 50zł to już napewno będzie.
I550w - z WiFi i ogóle świetny telefon
I780- z WiFi i jest to telefon bardziej biznesowy
No i może M8800 pixon- ale ten niema WiFi

darkgee - Nie Lis 01, 2009 18:09

ziomiwan napisał/a:
O tych O2 nic nigdzie nie słyszałem jeszcze szczerze mówiąc.
To są naromalne telefony, tyle ze pod inną nazwą. Jak np. u nas w erze nie ma HTC Touch Diamond tylko MDA Vario IV.
ziomiwan - Nie Lis 01, 2009 18:33

Aaaa już wiem o jakie O2 chodzi ;) mój błąd. Zapomniałem, że O2 to sieć komórkowa ;)
bazej - Pon Lis 02, 2009 08:42

Samsung tylko ta Pixma przypadła mi do gustu. Szczerze mówiąc wolę o ile jest klawiatura qwerty, żeby był rozsuwany w poziomie coś w stylu N97. A właśnie ta N97 to zupełna porażka? Znajomy ma i wizualnie to fajny telefonik, a do noki nie ukrywam jestem przekonany


kwota wzrosła do 700zł. Telefon musi mieć klawiaturę qwerty i wifi. Poza tym reszte innych bajerów mniej lub bardziej potrzebnych. Jaki telefon polecacie? Moze byc używany o ile jest na tyle niezawodny, że można zaufać używanemu


Wysłany: Dzisiaj 20:55

kolejna zmiana decyzji. W gre wchodzi tylko Nokia. Modele które mnie interesują to N95 8gb E75 E52 E55 E71 E90 którą najlepiej wybrać?

ziomiwan - Śro Lis 04, 2009 23:35

Z nokii to ja nic nie doradzę. I dostajesz warna za kolejne pisanie posta pod postem.
darkgee - Czw Lis 05, 2009 17:03

Jedna z lepszych Nokii wydanych oststnio jest E75. Telefonik ma dobrze spasowanie częsci, ma klawę QWERT i jest w miarę senesownej cenie.




//ziomiwan- kolega wie co mówi bazej



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group