To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp mobilny - internet komórkowy, LTE, WiFi, WiMAX... - Internet w Plusie - problem

jamaj - Pią Paź 30, 2009 16:04
Temat postu: Internet w Plusie - problem
Witam mam problem
jakiś czas temu wykupiłem pakiet 25MB, wszystko działało ok ale dzisiaj nie mogę wejść do neta.
Z pakietu zostało mi jeszcze 6,6MB.
Gdy chce się połaczyć wyskakuje mi okienko "Błąd DNS" nic nie grzebałem w ustawieniach, nie wiem co jest;/

halohalo - Pią Paź 30, 2009 21:28

Może łączyłeś się akurat z miejsca w którym nie ma zasięgu, dostępu do internetu.
jamaj - Pią Paź 30, 2009 22:11

zawsze z tego miejsca korzystałem z neta bez problemu.
Teraz nie chcą mi odpalać filmiki z youtuba, jak się już połączy to jest czarny obraz i nie ma dźwięku albo w ogóle się nie chce połączyć - może Wam też tak się dzisiaj działo? może w Plusie coś net siadł ?

UsmiechnijSie - Wto Lis 10, 2009 07:26

A może jednak problem jest z Twoim telefonem ? przełóż kartę do innego aparatu i sprawdź. Ostatecznie możesz się też udać do salonu operatora i poprosić o pomoc :)
Shira - Sob Lis 14, 2009 19:35

siemka tez mam problem miałem telefon w serwisie i miałem sciognietego simloka przed sciognienciem simloka miałe ikonke w menu plus.pl a teraz zminiła sie na internet whodze w to (internet) a tm mi wyskakujeaby uzyskac dostemp do internetumusisz utworzycprofil internetowy utwuz teraz tak/nie wchodze tak i pisze nazwa wpisuje "Ja" Łacz.Uzywajonc pizsze naciskam to i pisze blutu mojego kompa co robic nacisnoc czy udac sie do serwisu i sie spytać ????? ''
:sad: POMOCY'' :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

ziomiwan - Sob Lis 14, 2009 23:22

Shira- albo napiszesz to normalnym kolorem, ze znakami interpunkcyjnymi i po polsku, albo nikt Ci nie pomoże i dostaniesz jeszcze warna.

I jeśli napiszesz jeszcze raz "blutu" to będą dwa ostrzeżenia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group