To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG KP500 bluetooth w samochodzie = restart komórki

dominik227 - Czw Paź 29, 2009 21:47
Temat postu: LG KP500 bluetooth w samochodzie = restart komórki
Witam,

Problem polega na tym, iz podczas łaczenia komórki LG KP500 z zestawem bluetooth w samochodzie (fabryczny zestaw) komórka sie restartuje. Gdy zmieniłem ustaweinia w komórce (brak zapytania o kod PIN podczas połaczenia oraz automatyczne łaczenie sie z zestawem samochodowym) to jak wchodze do samochodu komórka: łaczy się z zestawem, po ok 10sekunadch restartuje, włacza na nowo sama, znów sie łączy i tak w kółko. Podkreslam iz na starej komórce SE W910i zestaw działa poprawnie. Gdzie tkwi błąd, juz przepatrzyłem całe menu i nic POMOCY! Dzieki z góry za odpowiedź.


Pozdrawiam
Dominik

ziomiwan - Czw Paź 29, 2009 23:38

A czy zresetowałeś ustawienia bluetooth w samochodzie? Możliwe też, że coś z softem nie trybi w cookie.
dominik227 - Pią Paź 30, 2009 12:44

Właśnie zrestartowałem i dalej to samo. Z tym softem powiadasz. Musze poszukać czy jest jakas nowsza wersja softu i sprobuje ja wgrac. A jak dalej nie bedzie dzilac to moge oddac komorke na podstawie tego ze komorka wadliwa, i powołac sie, iz podczas laczenia z zestawem restartuje sie?
ziomiwan - Pią Paź 30, 2009 22:23

Oczywiście że tak. Może nawet lepiej oddać odrazu do serwisu jeśli masz gwarancję.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group