To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung S3650 Corby

konq - Nie Paź 18, 2009 15:18
Temat postu: Samsung S3650 Corby
Witam,
moja poczciwa Nokia 2610 powoli dogorywa tak więc przymierzam się do kupna czegoś nowego. Po tak prostym telefonie jak 2610 chciałbym coś ciekawszego ale jednocześnie nie wydawać kupy kasy na iPhone czy jakiś wypasione Nokie. Zobaczyłem reklamę tego nowego fajnego Samsunga, ma on wszystko to co aktualnie mnie kręci - dotykowy ekran, funkcje multimedialne, wejście na jacka, fajny wygląd. Chciałem usłyszeć wasze opinie na temat tego telefonu - czy jest wart swojej ceny albo czy ewentualnie znacie jakieś lepsze modele. Wydaje mi się że ok 550 zł to znośna cena jak na taki telefon. Jeżeli się mylę - wyprostujcie mnie.

Pozdrawiam.

PS To mój pierwszy post tutaj, witam wszystkich.

darkgee - Nie Paź 18, 2009 16:36

Witaj. Nie wiem czy opłaca sie brac Corby. Nie lepiej wziąć Avile, która ma wiekszy ekran (czyli większą wygodę obsługi) oraz lepszy aparat? A cena jest bardzo zbliżona (na dzień Avila kosztuje 515zł).
ziomiwan - Pon Paź 19, 2009 12:57

Corby to bardzo fajny telefon, skierowany bardziej do kobiet, z uwagi na jego obudowy oraz ogólnie wygląd.
Corby i Avila to dwa zbliżone modele różniące się wielkością jak i konstrukcją wyświetlacza, aparatem foto (choć to tylko 1,2mpx różnicy), oraz tym, że corby niema akcelerometru.
Różnica w konstrukcji wyświetlacza polega na tym, że corby ma wyświetlacz oporowy, a avila normalny TFT z taką dodatkową powłoką, a corby twardy w dotyku i czuły na ciepło więc w zimie mogą być małe problemy z czułością na dworze.
Corby ma też nieco mniejszą baterię ale to żadna różnica.
Ogólnie telefon bardzo zbliżony do Avili.

I Corby i Avila to niemal ten sam telefon prócz różnic jakie przedstawiłem wyżej. Ja mam avilę i muszę przyznać, że jest super telefonem, choć w Corby te wymienne obudowy są ciekawe oraz wyświetlacz oporowy.

kasiulka90 - Śro Paź 28, 2009 15:49

Telefon ten jest moim zdaniem bardzo fajny. ma łatwy dostęp do opcji wygodny i nie za duży. Sama mam go i jeden właśnie mam do sprzedania uzywany okolo 2 tygoni bez zadnych śladów uzycia jednak z powodu tego krotkiego uzywania sprzedaje go za cene okolo 450zl.
Mem - Nie Sty 31, 2010 10:28

moja siostra ma corbiego i niestety obsługa przy extremalnych jak na nasze warunki mrozach jest bardzo uciążliwa, troszkę pomaga pocieranie wyświetlacza w miejscu, które chcemy nacisnąć jednak sedno jest takie, że na mrozie smsa się nie napisze :)
ziomiwan - Nie Sty 31, 2010 22:12

A to przez zastosowany wyświetlacz, a w zasadzie technologię zastosowaną ;)
ardsdz - Pon Lut 01, 2010 16:25

Nie wiem co wy macie z tym telefonem... Pokażą w reklamie i jak się da nacisnąć to jest fenomen... Pfi, Corby, a czymże on w porównaniu do Avili? Heh, chyba że komuś się nie przelewa, a naprawdę chce sobie podotykać.
ziomiwan - Pon Lut 01, 2010 19:30

Nie chodzi o to czy komuś się przelewa czy nie. Ale weź pod uwagę to, że młodzi ludzie tj. uczniowie nie mają zbyt dużo pieniędzy, a cena corby jest bardzo przystępna, a do tego ma bardzo młodzieżowy wygląd.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group