To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Awaria Orange w Warszawie 17 października popołudniu??

Counter43 - Nie Paź 18, 2009 11:02
Temat postu: Awaria Orange w Warszawie 17 października popołudniu??
Wie ktoś, czy wczoraj popołudniu i wieczorem miała miejsce awaria w sieci Orange w Warszawie??Bo nie mogłem dodzwonić się do swojej dziewczyny(jest na szkoleniu), bowiem gdy dzwoniłem w słuchawce było "przepraszamy, nie możemy zrealizować tego połączenia, spróbuj później", natomiast smsy dochodziły do niej, a bynajmniej dostawałem raporty że doręczono, ale ona milczała...wie ktoś o co chodzi??
ziomiwan - Nie Paź 18, 2009 12:48

Może poprostu nie miała zasięgu? Może sieć była zapchana? A może milczała bo nie chciała rozmawiać?
Na temat awarii nic nie znalazłem, więc albo orange nie poinformowała o niej albo poprostu nie było żadnej awarii i była sieć zapchana.

niedobradzidzia - Nie Paź 18, 2009 19:54

ziomiwan napisał/a:
A może milczała bo nie chciała rozmawiać?

Jak mogła milczeć skoro raporty doręczeń powierdziły dostarczenie smsa, a jak kolega dzwonił, to mówiło śmieszną regułkę? Myślę, że sieć zapchana była i tyle.

ziomiwan - Pon Paź 19, 2009 12:48

niedobradzidzia- zaprawdę powiadam Ci, że nie rozumiem Twojego postu.

Ale z racji tego, że autor tematu nie jest nim zainteresowany więc niema co dalej ciągnąć tematu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group