To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - [s7350] Odtwarzacz mp3

MK777 - Wto Paź 13, 2009 17:36
Temat postu: [s7350] Odtwarzacz mp3
Mam pytania o wbudowany w ten model odtwarzacz mp3:

1. Czy jest możliwość odtwarzania tego utworu, na którym zakończyłem odtwarzanie? Gdy wejdę w listy odtwarzania i przy playliście wezmę "odtwórz" to odtwarzacz zawsze rozpoczyna od utworu nr. 1
2. Czy da się aby losowe odtwarzanie utworów było naprawdę losowe? Tzn. jeśli jest ta opcja włączona to odtwarzacz otwiera utwór 1, potem 29, potem 20 itd. tylko, że za każdym razem jest ta sama kolejność! Nie ma możliwości losowania przy każdym uruchomieniu?
3. Da się w tym modelu zainstalować inny odtwarzacz w javie? Jeśli tak to jaki polecacie?
4. W chwilach ciszy między utworami słyszę w słuchawkach denerwujące piszczenie, to normalne?

ziomiwan - Wto Paź 13, 2009 19:13

1. Masz listę ostatnio odtwarzanych.
2. Zawsze jest losowe (a przynajmniej ja miałem w każdym z samsungów, czy to u700, czy u800, czy 7330, czy avila).
3. Telefon ma zablokowaną możliwość instalację gier i aplikacji java z poziomu karty pamieci, pamięci telefonu czy też komputera.
4. Nie nie jest to normalne. Powinno być głucho.

MK777 - Pią Paź 23, 2009 19:03

ziomiwan napisał/a:
1. Masz listę ostatnio odtwarzanych.

Wchodzę w odtwarzacz -> listy odtwarzania -> ostatnio odtwarzane i tam jest lista utworów które były ostatnio odtwarzane ale lista wszystkich utworów, tzn. jeśli nawet wybiorę z "ostatnio odtwarzanych" utwór z plalisty A ,to potem może mi odtworzyć kolejny utwór ostatnio odtwarzany który jest np. z plalisty B :/ To nie jest otwieranie ostatnio słuchanej playlisty.

ziomiwan - Sob Paź 24, 2009 20:07

Ale ja odpowiedziałem Ci dokładnie na to o co pytałeś.
MK777 - Wto Lis 03, 2009 19:04

To zapytam precyzyjniej :-) Czy można otworzyć ostatnio odtwarzany plik tak aby dalej odtwarzały się nagrania z tej samej playlisty co ten plik? Mam nadzieje, że nie pokręciłem :)

I jeszcze jedna wątpliwość mi się nasunęła czy da się dodać kilka utworów naraz do playlisty? Bo gdy mam w folderze np. 100 plików mp3 to mija się z celem przy każdym wybieranie "opcje" -> "dodaj do listy odtwarzania" itd., tak samo jak w odtwarzaczu wezmę listy odtwarzania -> moją plalistę -> dodaj to wyświetla mi wszystkie mp3! Jeśli mam np. 300 plików i chce mieć 3 playlisty po 100 plików to mam za każdym razem wybierać po kolei te 100?? Przecież to bezsensu... ta się to jakoś wygodniej rozwiązać?

ziomiwan - Wto Lis 03, 2009 21:10

Masz albo zaznacz wszystko, albo pojedyncze zaznaczanie. Tak jest wszędzie.
Ale skoro otworzysz ostatnio odtwarzany plik to później lecą kolejne mp3 z listy z której wcześniej był odtwarzany ten plik. Lecz nie z listy ostatnio odtwarzanych.
Poza tym, nie lepiej wrzucić same utwory takie które Ci się podobają zamiast później odhaczać je?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group