To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - Twardy reset w LG prada KE850 jak zrobić ?

Cichyppg - Sob Paź 10, 2009 23:15
Temat postu: Twardy reset w LG prada KE850 jak zrobić ?
Mój problem z telefonem jest taki:
Po naciśnięciu na guzik załączenia telefonu wyskakuje logo prada i na tym się kończy nie wiem co się mogło stać lecz słyszałem że jest jakiś sposób na zresetowanie go poza menu, tzn. przez jakieś naciśnięcie klawiszy... jeśli ktoś wie jak to zrobić proszę napisać z góry dziękuje

Dzisiaj się dowiedziałem że jest tam zwalony soft i pytanko takie czy można w domowy sposób wgrać nowego softa do tego telefonu i co mi będzie potrzebne ewentualnie skąd mogę ściągnąć taki soft do tego telefonu...??

darkgee - Nie Paź 11, 2009 13:57

Nowego softu nie da sie wgrac domowymi sposobami. Trzeba udać sie z tym do fachowców.
Cichyppg - Pon Paź 12, 2009 15:12

A jednak jest sposób :) wystarczy lekko przerobić kabel, po czym wgrać na komputer odpowiedni programik i mieć oczywiście gotowy flash do tego telefonu :) Znacie może jakieś stronki z dokładnym opisem wgrywania poprzez program EFS MEDIA BUILDER ??
ziomiwan - Pon Paź 12, 2009 17:08

Robiąc to samemu jakimś przerobionym kablem ryzykujesz tzw. "uwalenie telefonu" po czym w ogóle nie będzie odpowiadał i wtedy nie wiadomo czy pomogą Ci coś w serwisie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group