To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Samsung Avila vs LG KU990 Viewty - co wybrać?

jamaj - Pon Paź 05, 2009 23:36
Temat postu: Samsung Avila vs LG KU990 Viewty - co wybrać?
Witam
przymierzam się do zmiany telefonu moją uwagę przyciągnęły właśnie te 2 tel. Nie znam się za bardzo na telefonach, czy ktoś obeznany w tym temacie mógłby się wypowiedzieć co bardziej się opłaca.

Z jednej strony pasowała by mi Avilla (niższa cena - telefon bym brał raczej w mixplusie) ale znów kusi aparat w Viewty :wink:

ziomiwan - Pon Paź 05, 2009 23:50

Aparat w viewty niby kusi, ale jego przewagą jest jedynie flash którego niema avila.
Poza tym viewty ma dużo gorszy dotyk tj. nie zawsze wyłapuje dotknięcie ekranu, lub trzeba mocniej stuknąć.
Brak mu akcelerometru co avila posiada i jest bardzo pożyteczne przy pisaniu smsa czy też przeglądaniu zdjęć, oglądaniu filmików.
Hmm ale na forum masz już chyba taki sam temat i tam opisałem dość obszernie możliwości avilii i różnice między telefonami.

P.S. Nie ten dział. Przenoszę

http://forum.halohalo.pl/...?t=2379&start=0 to jeden z tematów z porównaniem.

darkgee - Wto Paź 06, 2009 18:15

Zdecydowanie Avila. Troche gorszy aparat, ale inne funkcje są lepiej zrobione.
bepr0 - Śro Lis 11, 2009 12:33

A f480 ??
darkgee - Śro Lis 11, 2009 17:34

F480 jest starszą i biedniejszą wersja Avilii.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group