To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Już są pakiety internetowe w PlayFresh i mixturze!

ziomiwan - Pon Paź 05, 2009 23:22
Temat postu: Już są pakiety internetowe w PlayFresh i mixturze!
W końcu doczekaliśmy się pakietów internetowych w play fresh i mixtura takich jak w abonamencie!
Jak informuje rzecznik Play Marcin Gruszka na swoim blogu.
Pakiety jednak będą działać jedynie w obrębie sieci własnej Play, a niestety nie będą działać w roamingu krajowym jak informuje nas Pan Marcin.

0,5GB- 15zł
1GB- 25zł
2GB- 45zł
Pakiety będą ważne prawdopodobnie 30dni.

haloxavi - Pią Paź 09, 2009 12:41

Szkoda tylko, że wciąż naliczanie od 100 KB ;/
ziomiwan - Pią Paź 09, 2009 19:02

No to niewątpliwie jest wielki minus. Bo kb do kb i mamy kilka mega bajtów...
Miejmy nadzieję, że jeszcze zrobią naliczanie do 1kb...

fonhalo2 - Czw Lut 04, 2010 17:14

Działa wam usługa usługa darmowy numer w play fresh ?
haloxavi - Wto Lut 09, 2010 11:29

darmowy numer już się skończył, a pewnie chodzi ci o błąd przez który wielu użytkowników Play dzwoniło za free, szerzej opisano to tutaj:
http://komorkomania.pl/20...wicie-za-darmo/
ciekawe tylko czy później dzwoniący za darmo nie będą obciążeni kosztami tych rozmów.

ziomiwan - Wto Lut 09, 2010 13:18

No powinni ściągnąć im kasę z konta. Bo dlaczego niby nie.
fonhalo2 - Wto Lut 09, 2010 19:03

W całym internecie jest informacja o tym że w play można rozmawiać za darmo i wszystkim to działa :D i jest instruktarz jak to zrobić na yt http://www.youtube.com/watch?v=8_GFn5jwvjM
ziomiwan - Wto Lut 09, 2010 20:52

Play oficjalnie wprowadził ofertę Stan darmowy w Play. Każdy użytkownik Play Fresh może teraz rozmawiać za darmo ze wszystkimi numerami sieci Play.

Aktywacja usługi Stan darmowy z Play wymaga wprowadzenia kodu *111*1*1# i naciśnięcia zadzwoń. Aktywność usługi należy sprawdzić kodem *111*1*3#, a następnie po upewnieniu się, że usługa jest aktywna należy doładować konto kwotą minimum 30 zł.

Od tego momentu przez 30 dni wszystkie połączenia wewnątrz sieci Play realizowane są bezpłatnie.


Tak informuje www.telepolis.pl

darkgee - Śro Lut 10, 2010 17:17

Hmm... Zaczynam zastanawiać czy się nie przesiąść na Play. Play oferuje teraz takie rzeczy, że inni operatorzy zostają w tyle.
ziomiwan - Śro Lut 10, 2010 20:59

darkgee- gdyby nie trzymająca mnie i moją dziewczynę umowa w Plusie to już dawno siedziałbym w Play, bo z dnia na dzień coraz bardziej mnie zaskakują swoją ofertą.
haloxavi - Wto Lut 16, 2010 11:30

Teraz wszyscy wyskoczyli z darmowymi numerami. Ma go również Heyah, TT, chyba nawet w simplusie coś reklamowali. W Play jest wciąż zbyt mało ludzi, że powalili tym rynek, osobiście nie mam żadnego znajomego w tej sieci.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group