To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Nowy telefon HTC/IPHONE

michal1449 - Pon Paź 05, 2009 19:17
Temat postu: Nowy telefon HTC/IPHONE
Witam Serdecznie
Planuje zakup nowego telefonu , z racji tez iz wylecial z temtu po kupnie SE W810I prosze o rady. Przegladajac allegro wpadl mi w oko HTC TOUCH DIAMOND , a takze IPHONE 3G

Czego oczekuje od telefonu:
-wifi
-gps
-aby tel sie nie zwieszal
-aby dalo sie pograc w jakies ciekawe gierki
-w miare rozsadne rozmiary

Raczej opadaja samsungi , lg itp , nie mam ochoty wkurzac sie ze telefon nie dziala albo cos innego sie z nim dzieje. Dziekuje bardzo za rady. Pozdrawiam

ziomiwan - Pon Paź 05, 2009 23:16

No co do Samsungów to baaardzo grubo się mylisz. To jedne z najlepszych telefonów ostatnimi czasy i najmniej awaryjnych. LG są nieco awaryjne ale i z nimi nie jest najgorzej już.

HTC TOUCH DIAMOND- nie wygląda ciekawie na żywo, wydaje się iż ma mały wyświetlacz, a tylna obudowa wygląda co najmniej nieodpowiednio.

Jeśli iPhone to tylko 3GS.

Z kolei polecam Ci jeszcze samsunga omnie lub samsunga omnia HD.

michal1449 - Pon Paź 05, 2009 23:49

Boje sie tych samsungow :cry: , poprostu nie mam zaufania to tej firmy.
3GS troszke drogawy , mialbys moze jeszcze jakies inne propozyjce dla mnie , kwota do 1000PLN

ziomiwan - Wto Paź 06, 2009 00:27

Właśnie polecam Omnie. Lepszego telefonu w tej cenie nie znajdziesz. Samsung robi o wiele lepsze telefony od nokii. Kup omnie a przekonasz się, że to prawda. A coś innego może doradzi Ci ktoś z forum w dzień ;) .
flyfly - Wto Paź 06, 2009 01:01

A ja się przy okazji zareklamuje bo mam na sprzedaż nowiutkiego HTC HERO, zastanawiałeś się nad tym telefonem ? Myśle, że na pewno byłbyś bardziej zadowolony niż z tych o których piszesz i na pewno ktoś się wypowie tutaj na ten temat ;)

Z tym, że te 400-500zł do tego tysiąca byś musiał dołożyć...

http://www.htc.com/pl/pro...cification.html

michal1449 - Wto Paź 06, 2009 18:07

Dobra cena , ale nie mam ochoty wydawac na tela 1500zł :) . Pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje
darkgee - Wto Paź 06, 2009 18:12

Prawde mówiac do gier, to bardziej poleciłbym ci coś opartego na Symbianie. Może Nokia E90 albo E71?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group