To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sprzedam - Sprzedam SE K800i!!!! PILNE!!! TANIO!!!!

mick121 - Nie Paź 04, 2009 20:18
Temat postu: Sprzedam SE K800i!!!! PILNE!!! TANIO!!!!
Witam , mam do zaoferowania telefon Sony Ericsson K800i. Stan wizualny oceniam na bdb.Był sprowadzany z Anglii, ma polskie menu. Jednak telefon ma 2 moim zdaniem MAŁE wady. Pierwszą z nich jest nie działająca kamerka wideorozmów. Uważam, że ta opcja jest zbędna w tym telefonie. Przynajmniej dla mnie gdyz nie da się nią zrobić zdjecia i nigdy z niej nie udało mi sie skorzystać przez 1.5 roku posiadania telefonu. Drugą wadą jest malutka plamka która pojawia się podczas robienia zdjęć. Jest ona prawie nie widoczna.Mi ona nie przeszkadzała ale jeśli komuś będzie to program do obróbki zdjęć sobie poradzi . Telefon użytkowałem bez żadnych utrudnień. (Istnieje mozliwość wysłania zdjęcia wykonanych aparatem na priv). Po za tymi szczegołami telefon jest w 100% sprawny. Wszystko działa idealnie. Cena telefonu to 170zł + karta 1GB!!!!!! Uważam, ze to bardzo atrakcyjna oferta!!!!! Po co płacić 2x więcej za 100% sprawny telefon? Tu masz z malutkimi wadami za bardzo niską cene, używasz go bez utrudnień! Zapraszam!
(mozliwa niewielka niegocjacja. :) )
Kontakt przez:
e-mail : mick121@o2.pl
gadu-gadu : 12229461



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group