To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung Omnia pekniecie srodka

Thanatos - Nie Paź 04, 2009 19:47
Temat postu: Samsung Omnia pekniecie srodka
Witam
Mam pytanie co do telefonu samsung Omnia mam zamiar sobie sprawić taki telefon i znalazłem dla siebie wspaniała ofertę z drobnym uszkodzeniem jakim jest wg posiadacza "... posiada minimalne pęknięcie na bocznej obudowie. Pęknięcie de facto jest tylko ryską, która w żaden sposób nie wpływa na funkcjonalność ...".I tu zaczyna się moje pytanie czy użytkując telefon (codziennie) może się coś stać (np.powiększyć się i doprowadzić do w pełni funkcjonowania telefonu)?
Zamieszczam zdjęcie wraz z wadą.
http://photos03.allegroim.../06/762460641_6

niedobradzidzia - Nie Paź 04, 2009 20:50

Ja bym nie ryzykowała, chociaż z jednego powodu, że wkurzałoby mnie to, więc lepiej dołożyć trochę kaski i kupić w pełni sprawny telefon. Zauważ, że Omnia nie należy do tanich, a nóż widelec coś się pogorszy i będziesz sobie pluł w brodę, że nie dołożyłeś kasy i musisz się ogrzeszać z tym pęknięciem. Daj luz.
ziomiwan - Nie Paź 04, 2009 20:59

Niby tylko małe pęknięcie, ale kto wie czy w środku wszystko jest ok? Musiał ładnie upaść, że aż pękł więc coś mogło się stać w środku i kto wie kiedy to się ujawni? Może przy jakimś małym stuknięciu?
Nie ryzykowałbym...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group