To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung f700 problem z rozmowami

Chrust1909 - Pon Wrz 28, 2009 15:56
Temat postu: Samsung f700 problem z rozmowami
Witam
Mam pewien problem moim Samungem F700v ;D Otóż chodzi o to, że pewnego razu zbiłem sobie w nim tą dotykową szybkę. Kupiłem orginalna nową szybke z innego f700 na allegro i oddalem do komisu zrobili mi to za 50zł ale problem pojawil się taki, że od tego czasu jakos poprostu mam tak że podczas rozmowy raz słysze rozmówce raz nie ;/ Zauważyłem, że zależy to od tego gdzie stoje bo jak np. zrobie kilka kroków dalej jest Ok, ale nie zawsze. Nie jest to wina sieci sprawdzalem karte w innych telefonach. Ogolnie jak rozmawiam przez glosnik to nie ma tego problemu wszystko jest Ok.

Prosze was pomóżcie mi

ziomiwan - Pon Wrz 28, 2009 16:18

Jeśli dźwięk pojawia się po przesunięciu w inne miejsce to pewnie tracisz zasięg. Jeśli nie w tym rzecz to w głośniczku.
darkgee - Pon Wrz 28, 2009 17:08

tak jak napisał ziomiwan, raczej jest to problem z anteną. Koszt wymiany anteny to 30-50zł.
Chrust1909 - Pon Wrz 28, 2009 17:21

Tak ale to nawet nie tyle co w miejsce a przed chwilą miałem że ręką do przodu telefon wysunąłem podczas rozmowy i znowu odzyskał dźwięk a jak wróciłem z powrotem było to samo :/ Może to faktycznie ten głośnik albo coś tam nie styka po tej wymianie w serwisie i jak telefonem się rusza to raz kontaktuje raz nie.
darkgee - Pon Wrz 28, 2009 17:54

A te zakłucenia pojawiaja sie tylko u ciebie, czy u twojego rozmówcy też?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group