To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - czarny ekran a telefon działa n95

diablusia - Pon Wrz 28, 2009 10:17
Temat postu: czarny ekran a telefon działa n95
Witam
kilka dni temu zaczęły dziać mi sie z telefonem dziwne rzeczy. Głównie wariował ekran robił sie czarny, odwracał się do góry nogami, przybierał jakies dziwne barwy po czym wracał do normalności ale wczoraj ekran zrobił sie czarny i już tak zostało przy właczeniu z prawej strony ekranu i na dole pojawia sie kreska biała o dziwo telefon normalnie sie wlacza po omacku mozna wprowadzić pin... i wszytsko działa normalnie a ekran ciągle stoi czarny proszę pomóżcie co to moze byc? czy to cos poważnego czy ewentualna naprawa bedzie droga?? i jeszcze jedno wyjęłam karte pamięci bo sięgam pamięcią że ściągałam z torrenta gry na telefon i instalowałam może to tylko przypadek ale problem zaczął się pojawiać krótko po tym... poza tym mam problem bo wszystkie kontakty mam na telefonie a ni cholere nie moge znaleść pliku z kontaktami gdy podłacze telefon do kompa... w ogóle dziwnie wszystkie foldery są puste.. jesli ktoś umie pomóc prosze o rade.. dziekuje i pozdrawiam

ziomiwan - Pon Wrz 28, 2009 12:52

Według mnie wyrobiła się i przetarła tasiemka łącząca LCD z płytką główną.
I to właśnie przez to telefon tak się zachowywał. Musisz oddać do serwisu (chyba że masz gwarancję to na gwarancję choć wątpię że nokia uzna) za naprawę powinnaś zapłacić nie więcej niż 50zł.
Pozdrawiam

darkgee - Pon Wrz 28, 2009 17:14

Dokładnie. Poszła taksiemka, bo watpie, aby poszedł wyświtlacz. Idź do komisu i wymień.
diablusia - Pon Wrz 28, 2009 19:35

dzięki za pomoc. Telefon mam na gwarancji.. jeszcze do marca.. ale zastanawiam się czy jest sens wysyłania go... ponieważ nie ukrywam że nie obchodziłam się z tym telefonem jak z jajkiem.. nosi dość solidne slady użytkowania tzn. jest troche poobijany itp dlatego nie wiem czy nie lepiej dać sobie spokoj niz oddac go na gwarancji czekac 2 czy 3 tygodnie i dostać odpowiedz że uszkodzenie mechaniczne a jesli to kwestia 40 zł a zrobią to szybko.... możecie poradzić? pozdrawiam
ziomiwan - Wto Wrz 29, 2009 00:00

Jeśli masz gwarancję to ślij go. Powinni wymienić bo tego sama nie zepsułaś, a to że jest poobijany to za przeproszeniem powinno ich gó**o obchodzić.
Ale Twój wybór oczywiście.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group