To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - LG KM900 Arena czy Nokia N97?

Susanna - Nie Wrz 27, 2009 22:12
Temat postu: LG KM900 Arena czy Nokia N97?
Jak w temacie.

Jak sądzicie który lepszy?

W Nokii N97 plusem dla mnie jest to, że ma klawiaturę, a ja piszę bardzo dużo esemsów.
W sumie funkcje są podobne.

Pod uwagę biorę też wytrzymałość.

Proszę o pomoc. : )

ziomiwan - Nie Wrz 27, 2009 22:27

Bardziej skłaniałbym się do Areny, n97 jak dla mnie wypada słabo.
A widziałaś LG Crystal? Może on bardziej Ci się spodoba ;) .
A co do pisania na dotykowej klawiaturze to uwierz że pisze się znakomicie, ja mam avilę i piszę dość dużo i jest bardzo przyjemna dotykowa klawiatura.
Jeśli któryś z tych dwóch to Arena.

Susanna - Nie Wrz 27, 2009 23:24

Dziękuję. : )
Właśnie od niedawna jestem jednak bardziej za Areną...

Crystala widziałam. Też mi się podoba, teraz jak mu się bliżej przyjrzałam to chyba jednak jest najlepszy.
Jedynym minusem może być to że ma mniej pamięci od Areny.

Teraz jestem w kropce. x)

ziomiwan - Pon Wrz 28, 2009 12:57

Mniej pamięci w jakim sensie? Ma 1,5GB pamięci wbudowanej, a do tego masz slot kart pamięci i możesz rozszerzyć nawet do 16GB.
A jak dla kobiety to Crystal byłby idealny moim zdaniem. Obejrzyj sobie filmiki na youtube o crystal a przekonasz się, że warto. Telefon poprostu zabija swoimi funkcjami.
Robiącego lepsze wrażenie i równie dobrze zrobionego telefonu nie widziałem dawno. Ma swoją cenę, aaale wyróżnia się jak żaden inny.

darkgee - Pon Wrz 28, 2009 17:12

ziomiwan, co do tej klawiatury to nie był bym taki pewien. Avila jest jednynym telefonem z dotykowym wyświetlaczem, na który dobrze mi sie pisało. Do smsów bardziej poleciłbym N97.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group