To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia N95

czoja - Sob Wrz 26, 2009 15:08
Temat postu: Nokia N95
Otóż chciałbym zmienić telefon. A najlepiej na Nokie N95. Rozglądałem się na allegro i szukałem ciekawych aukcji. Ale w cenie 450 zł nie ma rewelacji.
Więc mam pytanie. O to link do strony:

http://allegro.pl/item747576831.html

Ponoć zepsuty jest tylko głośniczek i magnes który nie reaguje na rozsuwanie klawiatury. A telefon w tej licytacji mógłby kosztować tylko 200 zł.

A pytanie jest takie. Ile musiałbym dołożyć żeby, zrobić ten głośniczek, magnes, kupić nową oryginalną obudowę i żeby to wszystko założyli mi w komisie ?

Nie znam się. Jeżeli był by to wydatek rzędu 250 zł to bym się zgodził. Wtedy telefon wyszedł by mi 450 zł. Ale jeżeli okaże się ja dam za telefon 200 zł a naprawa wyjdzie 500 zł. No to w życiu na to nie pójdę.

Proszę o szybkie odpowiedzi. Z góry dziękuje.

darkgee - Sob Wrz 26, 2009 16:35

Sama oryginalna obudowa to ponad 100zł, wiec jezeli masz kupic taki telefon, to lepiej od razu wyłożyć kasę na taki, w którym wszystko działa.
ziomiwan - Sob Wrz 26, 2009 22:03

Haha nigdy nie wierz w takie coś jak wypisują ludzie na aukcji. Telefon może być całkowicie padnięty a naprawa nie opłacalna.
Może napisz co chciałbyś mieć w telefonie? Co Ci się podoba? A my pomożemy wybrać najlepszy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group