To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - nokia e63 vs. samsung avila

Tymi - Pią Wrz 25, 2009 11:16
Temat postu: nokia e63 vs. samsung avila
Cześć, przymierzam się do zmiany telefonu. Mam do wyboru kilka modeli, ale praktycznie zastanawiam się nad nokią e63 i samsungiem avila? Który wg. Was lepszy? Zawsze miałem nokie, samsungow nie znam...
darkgee - Pią Wrz 25, 2009 14:53

A do czego bedziesz używał telefonu?? Do multimediów lepsza będzie Avila (chociaż Nokia tez nie pozostawia wiele do życzenia w tym temacie), a do netu- Nokia.
ziomiwan - Pią Wrz 25, 2009 16:45

Do netu nokia? Oj nie nie nie... Miałem już wiele telefonów i wiele wypróbowałem ale na avili najlepiej i najwygodniej przegląda się internet. Żaden klasyczny telefon nie dorówna chyba dużemu ekranowi dotykowca na którym stronki pięknie się prezentuję nawet jeśli są wyświetlane w standardowych rozmiarach.
Mam avilę i złego słowa o tym telefonie nie mogę powiedzieć. Nawet mi się nie znudził jeszcze co często ma miejsce z moimi telefonami.

bartosz93w - Pią Wrz 25, 2009 17:51

ziomiwan ma racje z netem. Bardzo dobrze przegląda się stronkę na avilce.
darkgee - Pią Wrz 25, 2009 18:38

ziomiwan, na ale Avila nie ma Wi-FI. Ale fakt- do używania netu dotykowy ekran sprawuje sie najlepiej.
bartosz93w - Pią Wrz 25, 2009 20:22

Mi HI-Fi to tylko w domu by się przydało. Bo tak to nie za bardzo jest przydatny.
darkgee - Pią Wrz 25, 2009 21:04

No w sumie przydatnosć Wi-Fi jest rzecza mocno subiektywna, bo zależy, gdzie i kiedy ma sie do niego dostep.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group