To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon do pisania i muzyki.

Azer - Śro Wrz 23, 2009 18:40
Temat postu: Telefon do pisania i muzyki.
Witam. Przejzalme forum i nie znalazlem jednoznacznej odp. Chcial bym kupic telefon do 1000zl. Zalezy mi na tym zeby byla wygodna klawiatura qwerty lub cos w dotyku, wifi i do tego dobrej jakosci muzyka.

Myslalem nad nokia 5800 ale widze ze ludzie jakos zle do niej podchodza.

ziomiwan - Śro Wrz 23, 2009 18:47

Eee tam nokia...
Świetną propozycją jest samsung omnia, dotykowy bo dotykowy ale uwierz mi że na dotykowcach w trybie qwerty pisze się bardzo wygodnie i mega szybko.
Naprawdę polecam Ci ten telefon.

Azer - Śro Wrz 23, 2009 18:59

problem w tym ze omnia troche za droga ;]wlasnie przegladalme ja na allegro
macias - Śro Wrz 23, 2009 19:04

Jakoś ja nie uwierzę, że na dotykowym ekranie pisze się równie szybko i wygodnie jak na klawiaturze qwerty :wink:
ziomiwan - Czw Wrz 24, 2009 11:22

Nówkę znajdziesz za 950zł a używany ale niemal jak nowy już za 800zł więc akurat w podanej cenie.
macias- Możesz nie wierzyć, wystarczy, że sam sprawdzisz i się przekonasz, że pisze się bardzo dobrze i tak samo dobrze jak na klasycznej, a jeśli porównujesz qwerty z telefonu dotykowego do klawiatury z komputera to masz jakiś problem chyba..

A z qwerty może jeszcze samsung i780

macias - Czw Wrz 24, 2009 13:54

Akurat porównywałem qwerty z telefonu z wirtualną klawiaturą na ekranie dotykowym :wink: . Dla mnie mniej wygodne są już te płaskie klawisze w sliderach...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group