To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Najlepsza promocja 2009 w ofertach na kartę

haloxavi - Śro Wrz 23, 2009 11:44
Temat postu: Najlepsza promocja 2009 w ofertach na kartę
Rok 2009 był szczególny dla ofert na kartę. Koszt użytkowania telefonu komórkowego bardzo zmalały. Które promocje operatorów uznajcie za najważniejsze w tym roku? Ja w moim TT szczególnie podziękować mogę za podwójne doładowania oraz obecne potrójne. Fajnym wynalazkiem jest również duostarter, chociaż nie miałem okazji z niego skorzystać. Zapraszam.
Mart - Wto Wrz 29, 2009 19:29

również mam TT, ale irytujące jest to, iż potrójne odnosi się jedynie do użytkwników tego samego operatora - ery, podobnie z minutami. Jestem od paru lat w ich sieci, ale uważam, że inne telefonie komórkowe mają zatanistyczniejsze oferty...
haloxavi - Pią Paź 09, 2009 12:44

Hmm... ale wskazujesz premię potrójnego doładowania, a kto daje więcej? 36.6 daje 50%, Orange darmowe godziny do wykorzystania w jeden dzień, w Plusie dali 20% więcej, a w TT dają nawet 1000 zł premii na dwa miesiące!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group