To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - 7220 ultra classic-pomóżcie staremu...

jerzyk - Wto Wrz 22, 2009 11:39
Temat postu: 7220 ultra classic-pomóżcie staremu...
Witam Młodzież, z pewnością biegłą w posługiwaniu się m.in. komórkami. Właśnie dostałem wspomniany model i mimo przerobienia całego menu nie mogę znaleźć rzeczy, które (wydaje mi się) powinny tam być. Instrukcja jest strasznie lakoniczna, a z racji wieku pewnych rzeczy juz po prostu nie rozumiem... Jeśli mogę prosic o pomoc:
- czy gdzieś da się zaczepić w nim smycz? a może są jakieś etui z mozliwością przypięcia?
- czy można wyłączyć wibracje (i gdzie)?
- znalazłem wybór melodii dzwonka; czy do sms też można gdzieś wybrać rodzaj dźwięku?
To na razie pierwsze rzeczy, z którymi nie mogę sobie poradzić (starość :wink: ).
Czy ktoś pomoże? Dziękuję.

ziomiwan - Wto Wrz 22, 2009 18:18

Wibrację w:
Menu- ustawienia- profile- normalny (normalny jest przykładem) i tu wybierasz czy ma dzwonić z wibracją czy jedynie sama melodia. Ale musisz zmienić to w sms i połączeniach.
Tak można zmienić dźwięk sms. Wystaraczy wejść:
menu- ustawienia- profile- normalny- Wiadomości i tu w dźwiękach wybierz Dźwięku lub więcej i wybierz odpowiedni.

Co do smyczy to niewiem.

jerzyk - Śro Wrz 23, 2009 08:56

Dzięki Ziomiwan :mrgreen:
ziomiwan - Śro Wrz 23, 2009 18:49

Proszę uprzejmie. Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group