To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon?

MK777 - Śro Wrz 16, 2009 14:55
Temat postu: Jaki wybrać telefon?
Planuje w najbliższym czasie zmienić swojego SE K550i na nowy telefon, użytkowanie telefonu jest na razie takie:

- bardzo dużo piszę SMSów (dlatego odrzuciłem na starcie tel dotykowe, obecny k550i też pewne trudności nastręczał z pisaniem)
- rozmów wykonuje niewiele
- sporo słucham muzyki
- internetu w tel na razie używam nie wiele ale planuje to zmienić
- ważny szczegół: jestem przyzwyczajony do noszenia tel w kieszeni spodni tzn. że wszelkie "cegłopodobne" telefony odpadają ;-)

Dotąd zawsze byłem związany z marką SE, myślałem nad C510/C902 (duży przeskok w stosunku do k550i?) ale teraz mocno myślę nad przesiadką na inną markę. Zastanawiam się poważnie miedzy Nokią 6500 slide, LG KC550, a Samsungiem U900 Soul. Co byście polecili, ewentualnie inny model w tych granicach cenowych?

ziomiwan - Śro Wrz 16, 2009 18:04

Z tego co wymieniłeś najlepszy jest Samsung Soul. Naprawdę świetny telefon, bardzo ładnie wyglądający, niewielkich rozmiarów, dobrze grający, świetnie wykonany.
Słowem- POLECAM
Nic lepszego w tej cenie chyba nie znajdziesz.

MK777 - Pią Wrz 18, 2009 17:18

A Nokia E51? Polecała mi ją jedna osoba, z tego co czytam w internecie to wszyscy są zachwyceni tym telefonem. Plusem jest też symbian.
Trochę odstrasza mnie ekran (2 cale) ale przynajmniej 16mln kolorów...

ziomiwan - Pią Wrz 18, 2009 17:54

W internecie masz pełno psychofanów noki którzy nawet na największego gniota tej marki powiedzą że jest super.
E51 ma chyba kolega na forum.
Jednak ma mały wyświetlacz a i wygląd niezbyt zachęcający.
U900 przecież też ma 16mln kolorów więc niewiem o co Ci chodzi.

darkgee - Pią Wrz 18, 2009 18:54

Jak dla mnie E51 to jeden z najlepszych telefonów opartych na Symbianie. Oczywiscie nie jest idealny, ale jest bardzo fajny.
Jednak poleciłbym ci bardziej U900. Ma zdecydowanie lepszy wyswietlacz niż E51, a wiadomo- większy wyświetlacz, wieksza przyjemnosć obsługi.

MK777 - Nie Wrz 20, 2009 20:30

darkgee napisał/a:
Jednak poleciłbym ci bardziej U900. Ma zdecydowanie lepszy wyswietlacz niż E51, a wiadomo- większy wyświetlacz, wieksza przyjemnosć obsługi.

Z wyglądu U900 podoba mi się bardzo, ale tu natomiast odstrasza mnie jej wielkość po rozsunięciu (15 cm), wtedy telefon robi się naprawdę ogromny :/

ziomiwan - Nie Wrz 20, 2009 21:55

Zdaje Ci się. Ma rozmiary normalnego telefonu typu slider, po rozsunięciu nadal prezentuje się bardzo ładnie i wygodnie leży w dłoni. Więc nie masz się czym martwić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group