To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung E250

yahó - Śro Wrz 16, 2009 07:34
Temat postu: Samsung E250
Niedawno kupiłem Samsunga E250. Niestety okazało się że ma on sim locka na Ere. Pojechałem do Komisu i gościu mi go zdjął. Przyjechałem do domu i wrzuciłem na kartę pamięci kilka piosenek. wyłożyłem kartę z komputera , włożyłem ją do telefonu i wszystko było spoko. Odszedłem od komputera. Ale jednak pomyślałem że wrócę i dodam na kartę pamięci kilka zdjęć mojej siostry. Włożyłem kartę do adaptera, adapter do komputera i otworzyłem dysk wymienny (F) wrzuciłem kilka zdjęć na kartę. Wyłożyłem adapter z komputera, z adaptera kartę, kartę włożyłem do telefonu. W telefonie wchodzę w Menu\Moje pliki\Karta pamięci i .......... wyskakuje mi "Format" "Tak" "Nie". Gdy wybrałem "Nie" nie wszedłem na kartę a gdy wybrałem "Tak" sformatowałem kartę. Co mam zrobić?[wyłożenie karty z telefonu i włożenie s powrotem nie pomaga)

Muszę dodać że gdy ktoś mi coś prześle przez bluetooth i na karcie są tylko przesłane rzeczy bez problemu mogę wejść w kartę i sobie posłuchać muzyki. Proszę o odpowiedzi.

ziomiwan - Śro Wrz 16, 2009 18:02

Bardzo zagmatwałeś to...
Ale najprościej będzie sformatować kartę pamięci i jeszcze raz wrzucić co trzeba.
Pewnie masz kingstona który niezbyt dobrze działa z samsungami.

darkgee - Śro Wrz 16, 2009 18:27

Sformatuj karte przez telefon i dopiero włóż do kompa. Zgraj co chcesz i powinno działac.

P.S. Co to za wyrażenie:
yahó napisał/a:
wyłożyłem kartę z komputera
? Chyba powinno być "wyjąłem kartę z komputera".
yahó - Śro Wrz 16, 2009 19:16

próbowałem formatować i znowu wgrać coś na kartę ale niestety nic to nie dało. A co do tego "wyłożyłem" to nie wiem o co Ci chodzi :mrgreen:

próbowałem formatować i znowu wgrać coś na kartę ale niestety nic to nie dało, ciągle mi wyskakuje "Format?".

yahó - Śro Wrz 16, 2009 19:17

próbowałem formatować i znowu wgrać coś na kartę ale niestety nic to nie dało, ciągle mi wyskakuje "Format?".
ziomiwan - Śro Wrz 16, 2009 19:25

yahó, - a Tobie wyskoczyło ostrzeżenie.
"wyłożyłem"... wyjąłem, a nie wyłożyłem. Jak można wyłożyć kartę pamięci z telefonu??....
Telefonem formatowałeś ją?

yahó - Śro Wrz 16, 2009 19:27

tak telefonem ją formatowałem
a po co to ostrzeżenie ja tylko napisałem ze nie rozumiem :grin:
właśnie... dobrze że wybrałem E250 czy lepiej żebym wybrał SE k70?? Już wybrałem ale tak się pytam

ziomiwan - Czw Wrz 17, 2009 00:29

Dostałeś drugie ostrzeżenie. Za pisanie posta pod postem i to 4x. e250 jest lepszy. Więc pewnie ta karta pamięci Ci nie pójdzie na tym telefonie. A czy przedtem była już używana w jakimś telefonie?
yahó - Czw Wrz 17, 2009 07:32

Nie wiem czy była używana bo dostałem ją razem z telefonem.
ziomiwan - Czw Wrz 17, 2009 12:24

A telefon był nowy czy używany? Kolejny raz też spytam czy to karta kingstona.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group