To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HTC - HTC Touch HD Czy HTC Hero? :)

HaNeK - Pon Wrz 07, 2009 15:06
Temat postu: HTC Touch HD Czy HTC Hero? :)
Witam.

Pierwszy post wiec ładnie się przywitam...

Zastanawiam sie na kupnem Htc, ale pojawia sie problem ktory wybac. Zastanawiam się nad 2 modelami, HERO oraz Touch HD. Telefon ogolnie bede uzywał do neta filmów i mp3.
Moze ktoś z was pomoze mi sie przekonac do ktoregos z tych modeli...

z Góry dziekuje za pomoc:)

darkgee - Pon Wrz 07, 2009 17:22

Zdecydowanie Hero, ponieważ:
- jezeli ma byc do neta, to lepszego systemu w tym względzie niz Android nie ma
- Hero ma wejscie na normalne słuchawki, a HD nie
- z filmami może być problem, bo Hero nie obsługuje i chyba nie da sie póki co wgrać obsługi avi.
Poza tym Hero jest znacznie szybszy, ma lepszy ekran (wykonanay w technologii pojemnosciowej tzn. taki jak w iPhonie) i szybszy system.

HaNeK - Pon Wrz 07, 2009 17:49

Android ... no właśnie, jak jest z obsługą tego softu? jak z programami, przyzwyczaiłem sie juz do Windy i trochę się boje Android'a...

Jeszcze jedno pytanko, czy jest poźniej mozliwosc wgrania do HERO windowsa?

darkgee - Pon Wrz 07, 2009 18:13

Nie ma takiej możliwosci. A co do obsługi Androida, to jest ona dziecinnie prosta, tylko, ze system jest ubozszy w programy niz WM.
HaNeK - Pon Wrz 07, 2009 19:31

darkgee napisał/a:
Nie ma takiej możliwosci. A co do obsługi Androida, to jest ona dziecinnie prosta, tylko, ze system jest ubozszy w programy niz WM.


No i tu jest bol bo z zasady lubie sie bawic programami w telefonie... a przypuszczam ze pod WM bedzie ich duzo wiecej...
Muszę kogoś dorwac z androidem i pobawic sie nim chwile zeby sie do niego przekonac...

ziomiwan - Pon Wrz 07, 2009 19:41

Android jest młodym systemem i napewno w miarę upływu czasu pojawi się ich wiele.
Ja również polecam Ci właśnie ten telefon.

HaNeK - Pon Wrz 07, 2009 19:52

A orietujecie się jak wygląda sprawa z GPS? Jak z mapami itp?


Przeglądając telefony na allegro obadałem Samsunga Omnie HD i8910, jak wam sie widzi ten telefon? Ja osobiście jakos do loga SAMSUNG nie jestem przekonany a wasze opinie na temat tego telefonu chętnie poznam... Jak wygląda na tle HTC wyżej wymienionych?

darkgee - Wto Wrz 08, 2009 16:34

Omnia HD jest bardzo dobrym telefonem. Na pewno najlepszym opartym na Symbianie. Samsung produkuje dobre telefony i dawno minęły juz czasy, gdy Samsungi były warte tyle co nic.
halohalo - Wto Wrz 08, 2009 21:27

A wracając do tematu...
ziomiwan - Wto Wrz 08, 2009 23:25

No jeśli dochodzi do tego Omnia HD to sprawa jest prosta. OMNIA HD i nic innego. Niewiem czy któryś z HTC obecnie dorównuje Omni HD i czy w ogóle jakiś obecny telefon jej dorównuje.
Używam telefonów samsunga już od dawna i złego słowa o nich nie mogę powiedzieć, sprawują się doskonale, żadnych problemów nie miałem od kiedy używam telefonów marki samsung. Nokia już jest daleko za samsungiem w tworzeniu telefonów ;) .
Szczerze polecam Ci samsungi.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group