To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - iphone 3gs 32/16GB

hoogs - Wto Wrz 01, 2009 13:34
Temat postu: iphone 3gs 32/16GB
Cześć
zastanawiam sie nad kupnem iphone 3Gs 32GB/16GB ;D
kupował bym jako klient biznesowy
nie wiem którego operatora wybrać

całkowicie nie interesują mnie darmowe minuty w abonamentach
interesuje mnie:
abonament na 24miesiace po ok 70-90zł za miesiąc (bez vatu)
iphone 3Gs 32GB za ok 1500-1700zł (bez vatu) lub 16GB za ok 1000zł (bez vatu)
pakiet sms do wszystkich sieci w kraju (głownie plus)(jeśli jest możliwoscto wystaarczy tylko jeden numer do którego miał bym tanie sms ale to numer w plusie)
pakiety danych

zastanawiam sie nad abonamentem ery "Nowa Era 60/ i95" ponieważ mam tam iphone 3Gs 16GB za 900zł(bez vatu), abonament 77zł(bez vatu) w czym 450 SMSów do wszystkich sieci krajowych oraz Paczka danych 500MB
nie wiem jak jest z iphone 32GB ponieważ aktualnieni jest on dostępny (wyświetla sie komunikat BRAK OFERT W eSHOP)

pozdro ;p

darkgee - Sob Wrz 05, 2009 12:43

Nie odpowiadamy z tego prostego powodu, ze nie chce nam sie siedziec i grzebać w ofertach poszczególnych operatorówi oraz dokładnie ich analizować.
hoogs - Sob Wrz 05, 2009 13:01

jak się wam nie chce to wasza obecność na forum mija się z celem i tyle
albo pomagacie albo nie!

darkgee - Sob Wrz 05, 2009 13:34

A pomyslałeś, że nie mamy czasu tylko na to forum i na dokładna analizę iluśtam postów?
ziomiwan - Sob Wrz 05, 2009 19:54

hoogs- nie bądź śmieszny. Forum nie jest naszą pracą aby siedzieć cały dzień i przeglądać oferty operatorów.
Gdybyśmy mieli każdemu sprawdzać ofertę każdego operatora to zabrakłoby nam dnia.
Jeśli spytasz o telefon, jaki wybrać, co się zepsuło, jak naprawić, jak zmienić oprogramowanie itd to napewno ktoś Ci pomoże ale nie przesadzajmy, nie będziemy przeszukiwać x stron każdego operatora.

A za obrażanie użytkowników i używanie bluzgów na forum dostajesz warna.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group