To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - jaki sprzet? net+mp3+gierki

Efereet - Pon Sie 31, 2009 22:55
Temat postu: jaki sprzet? net+mp3+gierki
Witam

niedlugo zaczne prace po 12h dziennie + weekendy + dojazdy, i chcialabym czyms stosunkowo malym (no..znacznie mniejszym od laptopa 15") i przenosnym zastąpic laptopa i zwykly telefon.

Glownie chodzi mi o to, aby:

- Mimo intensywnego uzycia sprzet przezyl caly dzien, to najwazniejsze
- robil za mp3 player (z duza iloscia pamieci, chociaz moge dokupic karte, byle jakies 8gb sie zmiescilo)
- pozwalal swodobnie dosc poruszac sie po sieci i podlaczyc sie do jakiegos komunikatora (nie wazne jaki, byle stabilny i oferowal polaczenie komp<->moj sprzet, polecacie jakis OS lub po prostu komunikator?) - stabilny komunikator (do dluuugich rozmow) to drugi najwazniejszy punkt, wiec sadze, ze bez klawiatury ciezko by mi bylo
- obslugiwal email, zaczalniki, pozwalal przegladac zdjecia, i mial jakis prosty edytor textu
- byly na niego jakies fajnie gierki, logiczne pożeracze czasu
- no i zeby to wszystko mozna bylo w miare jednoczesnie robic...
- nie musi byc maly czy ladny, wyglad mnie nie obchodzi

Cena nie gra roli, szczegolnie ze nawet nie wiem jakiej sie spodziewac, byle tylko obledna nie byla.

Bardzo prosze o jakies porady czego szukac, albo sprowadzenie mnie na ziemie :) Bo ja na przenosnych sprzetach, oprocz laptopów, w ogole sie nie znam:)

Dzieki z gory

Efe

ziomiwan - Wto Wrz 01, 2009 00:30

To powiedz czy cena ma się zawierać w 0-1000 czy 0-2500?? ;)
Efereet - Wto Wrz 01, 2009 01:07

2500 przeżyję jeszcze jakos :)
darkgee - Wto Wrz 01, 2009 15:29

Jak masz tyle kasy i takie wymagania, to telefonów za wiele nie ma do wyboru. Albo Nokia N97, albo HTC Touch Diamond. Jednak wziałbym HTC dlatego, ze ma wygodniejszą klawiaturę.
ziomiwan - Wto Wrz 01, 2009 18:21

A ja Ci mogę jeszcze polecić Samsunga i8510 lub jeśli dotykowy wchodziłby w grę to Omnia HD,


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group