To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Problem z n85

zbyniek - Sob Sie 29, 2009 02:02
Temat postu: Problem z n85
Witam!
Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem nokii n85. Niestety pojawił się głupi problem, po odblokowaniu klawiatury w prawym górnym rogu obok info, że karta pamięci jest aktywna 'miga koperta' :| . Gdy wyświetlacz się wygasza pojawiają się wszystkie 'normalne' informacje: 'kluczyk', data, godzina (migającej koperty brak). Do tej pory byłem przekonany, że migająca koperta to pełna skrzynka odbiorcza ale nie tym razem ;/
Żeby nie było przekopałem się przez instrukcje i nic nie ma na ten temat. Proszę więc Was o pomoc...
Ogólne informacje(może mają znaczenie):
Telefon kupiłem w salonie plusa ale bez problemów działa moja karta sim orange (wnioskuje brak simlocka). Skonfigurowałem mms, wap itp przez strone orange (oprócz e-maila) i wszystko działa jak powinno.

Mam nadzieję, że mój problem jest śmieszny dla doświadczonego użytkownika i pomożecie mi z irytującą kopertą! Z góry dziękuje za pomoc.

ziomiwan - Sob Sie 29, 2009 18:02

Próbowałeś usunąć wszystkie smsy z pamięci i uruchomić ponownie telefon? Zazwyczaj to pomaga.
zbyniek - Sob Sie 29, 2009 22:20

Niestety nie działa ;/ jakieś inne pomysły?!
darkgee - Nie Sie 30, 2009 09:47

Spróbuj sformatować telefon. Przed formatem zrób kopię zapasową kontaktów i smsów np. przy użyciu PCSuite. Jak zrobisz kopię zapasową danych, to wyciągnij z telefonu kartę sim oraz kartę pamięci (o ile oczywiście masz) i wyłącz telefon. Teraz przytrzymaj przyciski *, zielona słuchawka, 3 i włącz telefon. Powinno zacząć się formatowanie. Po za kończeniu będziesz miał czysty telefon, taki jak z pudełka. Jeżeli po tym nie zniknie ci znaczek, to nie wiem co to może być.
zbyniek - Nie Sie 30, 2009 14:59

Nie bardzo mi wychodzi to formatowanie(próbowałem kilka kombinacji i po prostu włączałem i wyłączałem telefon ) mógłbym prosić o dokładniejszą instrukcję?

Typu:
-wyłącz tel
-przytrzymaj * (nie puszczaj/puść)
-wciśnij zieloną...

chyba robię coś źle bo telefon się nie formatuje ;|

ziomiwan - Nie Sie 30, 2009 20:47

Te przyciski trzymasz podczas włączania telefonu??
darkgee - Pon Sie 31, 2009 09:58

Dokładna instrukcja:
- wyłącz telefon
- naciśnij i przytrzymaj *
- naciśnij i przytrzymaj zieloną słuchawkę
- naciśnij i przytrzymaj 3
- trzymając te klawisze uruchom telefon.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group