To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Szukam fona 300 +/- Mp3

bartosz93w - Wto Wrz 08, 2009 15:19

Sam decyduj. Albo wygląd. Albo lepsze funkcje.
ziomiwan - Wto Wrz 08, 2009 23:32

Oba telefony są dobre. i600 jest bardziej biznesowym telefonem, i200 bardziej młodzieżowym. Wybór należy jednak do Ciebie. Który wygodniejszy.
szczotas - Pią Wrz 11, 2009 08:09

Witam, powiedzcie mi jeszcze jak sie mają do wszystkiego słuchawki z glupim wejsciem Samsungowym, co jak sie poprostu zniszcza? Mozna dokupic? Albo jakas wtyczke z minijacka do Samsungowego? I jaka jest jakosc w I200 na sluchawkach? I jaki jest odtwarzac? Mozna wlaczyc i np. pisac smsa? :>

Pozdrawiam.

darkgee - Pią Wrz 11, 2009 17:19

Przejsciówkę dokupisz spokojnie. Co do odtwarzacza i jakosci muzyki- to nie mam pewności, ale jest chyba jak w wiekszosci telefonów z WM- średnio. I200 obsługuje multitasking (wieleozadaniowość), więc nie bedzie problemów z robieniem nawet duzej ilosci rzeczy w tym samym czasie.
szczotas - Pią Wrz 11, 2009 19:33

Następne dwa pytanka, które mi się przypomniały:
-czy moge normalnie grać w gry na WM przez bluetootha z osobami bez WM? Np. Pacman
-moge czytać e-booki na WM?

To, że dźwięk będzie słaby na słuchawkach to wyklucza w ogóle ten telefon w moim przypadku, proszę aby odpowiedział jeszcze ktoś kto wie na 100%.

Pozdrawiam.

ziomiwan - Pią Wrz 11, 2009 22:26

Dźwięk będzie zależny od słuchawek oraz mp3 playera. Jak dla mnie dźwięk jest całkiem dobry a miałem niedawno okazję sprawdzić to. Słuchawki miał jakieś creativa i grał naprawdę przyzwoicie.
E-booki możesz czytać.
A co do gier przez bluetootha to niewiem.. Nigdy nie interesowałem się grami w telefonach. Ale może kto inny coś wie.

darkgee - Sob Wrz 12, 2009 10:20

Przez blutootha bedzeiesz mógł pograć, ale w javki. Gry na WM głównie obsługują tryby sieciowe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group