To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp mobilny - internet komórkowy, LTE, WiFi, WiMAX... - Sami Swoi - uwaga na koszty mobilnego internetu!

halohalo - Nie Sie 23, 2009 12:28
Temat postu: Sami Swoi - uwaga na koszty mobilnego internetu!
Zachciało mi się włożyć kartę Samych Swoich do modemu i za kilka minut przeglądania stron i ściągnięcie nieco ponad 4MB danych zjadło z konta ponad 25 zł! :shock:

Zaglądam w szoku na stronę Samych Swoich do cennika a tam za 100KB danych: 61 gr brutto :!: :shock:

to kilkadziesiąt razy więcej niż w simplusie , dziwna polityka Plusa.


No ale człowiek uczy się na własnych błędach :wink:
:lol:

ziomiwan - Nie Sie 23, 2009 20:45

Hah.. to ładnie poszli... W dzisiejszych czasach tyle kasy za neta... W mix plusie za 25mega płacę.
Może do neta lepszy byłby dla Ciebie play? Mają tą swoją nową ofertę.

halohalo - Pon Sie 24, 2009 07:18

Mam i Playa i z niego korzystam za 30 zł 2 GB transferu (za 50 zł 4 GB) i wszystko bez abonamentu... :cool:

Natomiast Play nie wszędzie jeszcze działa. PLUS ma pod tym względem lepszy zasięg, stąd już rzadko ale czasami wkładam do modemu simdatę lub jak teraz samychswoich

ziomiwan - Pon Sie 24, 2009 20:23

To play już przeszedł z nadajników plusa???
Swojego czasu korzystali chyba niemal tylko z plusowych nadajników.
2GGB za 30zł to piękna sprawa jak na taki necik.
Ale sami swoi przegieli...

halohalo - Pon Sie 24, 2009 20:48

Też mi się wydawało, że korzystają z nadajników Plusa ale być może mają już swoje ale i też być może tylko w większych miejscowościach. Stąd jeszcze średnia dostępność.

Cytat:
Ale sami swoi przegieli...


Widocznie im nie zależy aby tą markę promować do połączeń internetowych.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group