To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dyskusja ogólna - Internet na wsi oznacza wyższe dochody

halohalo - Sob Sie 22, 2009 17:48
Temat postu: Internet na wsi oznacza wyższe dochody
Wyższe dochody oraz większa mobilność mieszkańców - to może przynieść dostęp do szerokopasmowego internetu na obszarach wiejskich. Stany Zjednoczone mają jednak w tym zakresie takie same problemy, jak Polska.

Więcej w artykule:
http://halohalo.pl/content/view/291/1/

haloxavi - Pią Sie 28, 2009 13:58

Internet daje znacznie większe możliwości zarabiania, choćby na stronach www, nie trzeba zmieniać miejsca zamieszkania na miasto - wystarczy domowe zacisze i szybkie połączenie z internetem.
gold985 - Pon Wrz 23, 2013 12:41

Na wsiach dochodzą jeszcze mimo wszystko niższe koszty utrzymania
Ginewra88 - Wto Paź 15, 2013 21:06

Autor trochę lata w obłokach, bo ja nie widzę bezpośredniego związkuz Internetem a wyższymi zarobkami
nobodyisperfect - Czw Lut 13, 2014 20:50

Zawsze można poprzez internet poszukać lepiej płatnej pracy :) tak serio, to jest duży związek - chociażby możliwość kształcenia się na odległość poprzez e-learning - a to zwiększa twoje kwalifikacje i pomaga w awansie i zwiększeniu zarobków.
Sokhzyf - Czw Mar 27, 2014 14:07

To również zmiana sposobu myślenia oraz poszerzenie horyzontów. Dzięki internetowi wiele osób ze wsi poznaje doświadczenia innych ludzi, z których potem może czerpać pełnymi garściami. Internet to dostęp do informacji a wiadomo, że ta stanowi w dużej mierze klucz do sukcesu. Najważniejsza jest zmiana perspektywy, to pozwala łamać schematy myślowe...
MiPortlando - Wto Kwi 29, 2014 13:36

gold985 napisał/a:
Na wsiach dochodzą jeszcze mimo wszystko niższe koszty utrzymania


Kto Ci coś takiego powiedział?

Anonymous - Pon Sie 04, 2014 11:08

To chyba raczej oczywista sprawa. Porównaj sobie ceny mieszkań i podstawowych artykułów spożywczych.
kamila34 - Wto Sie 05, 2014 13:20

Mieszkam na wsi. Ceny artykułów spożywczych wcale nie są takie niskie, kiedy w danej miejscowości są dwa sklepy. Często jeździ się po większe zakupy do miasta, bo przy większym rachunku to sie bardziej opłaca.
lego40 - Wto Sie 12, 2014 21:28

Ostatnio w dwoch wsiach widzialem jak swiatlowody ukladali... takze tylko pozazdroscic szybkiego internetu :cool:
Anonymous - Wto Sty 27, 2015 21:06

Mieszkałam jakiś czas temu na wsi i przez wiele lat miałam wybór tylko między internetem od netii czy tp, który chyba nikomu się juz nie opłaca (mało kto ma telefon stacjonarny), a internetem mobilnym, który miał kiedyś bardzo kiepski zasięg. I podejrzewam, że w wielu regionach Polski było podobnie, nie wiem jak teraz - moze poprawiła sie kwestia zasięgu.
mistrz007 - Pią Maj 15, 2015 07:35

Na wsi jest o tyle jest trudniej, że czasem jest problem z zasięgiem. Najbliższy nadajnik znajduje się kilka kilometrów dalej. Mój brat ma bardzo wolny internet. Blisko jest las i mieszka trochę w zadołowaniu. Czasami są dni, że po prostu ciężko się połączyć z siecią.
gooonzooo - Nie Maj 17, 2015 14:54

Ale niewątpliwie Internet jest coraz tańszy i coraz bardziej dostępny....
Ksawery Góra - Nie Wrz 06, 2015 15:37

internet wszystkie możliwości zarobku zwiększa i tu nie ma co dyskutować


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group