To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 6131 - skasowany soft... Co teraz ?

bepr0 - Sob Sie 22, 2009 17:06
Temat postu: Nokia 6131 - skasowany soft... Co teraz ?
Witam, chcialem zrobić update noki 6131 ale podczas tej operacji coś rozłączyło (złośliwość przedmiotów martwych) no i niestety nie ma w niej teraz softu (chyba), bo jak ją się włączy to wyskakuje tylko napisa nokia i telfon dalej się wyłącza... Czy żeby teraz przywrócić ją do życia trzeba szukać jakiegoś serwisu czy można to zrobić w domu ?? Pomocy !!
darkgee - Sob Sie 22, 2009 17:40

A próbowałeś wgrać jeszcze raz? Bo jeżeli nie wgrasz przez Nokia Software Updater, to sam nic nie zrobisz.
bepr0 - Sob Sie 22, 2009 17:51

Nie, niepróbowałem, dałemsobie spokój z nią, ale teraz mi jest potrzebna i musze ja narazie naładowac. Może sie orientujeszgdzie sciagne sterowniki do kablausb FOREVER DKU-2 ??

Komputer nawet nie wykrywa tej nokii a zainstalowałem 3 sterowniki .....


ziomiwan- proszę edytować posty!

darkgee - Sob Sie 22, 2009 18:38

Sterowników nie ściąga się do kabla, tylko do telefonu. A jeżeli nie wykrywa ci telefonu, to znaczy, ze padł zupełnie i już nic nie zdziałasz sam.
niedobradzidzia - Nie Sie 23, 2009 22:58

Zdziałasz, pomoc możesz znaleźć na pewnym forum, które zajmuje się tylko i wyłącznie Nokiami. Uratowali niejeden padnięty telefon. Chcesz adres na priv?
bepr0 - Pon Sie 24, 2009 01:16

a poprosze ;P
darkgee - Pon Sie 24, 2009 14:04

Faktycznie da się. Dzisiaj znalazłem jak.
bepr0 - Pon Sie 31, 2009 19:17

To może podaszlink na priv skoro znalazłeś bo ja nie bardzo moge znaleźć to ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group