To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon bez bajerów

Kapitan - Śro Sie 19, 2009 21:49
Temat postu: Telefon bez bajerów
Ok więc, szukam telefonu, który:

1. Oferuje DUŻY i DOBRY wyświetlacz (tak żeby się przeciętny sms mieścił w całości)
2. Nie skrzypi, nie trzeszczy - tak jak trzeszczą plastikowe g***a pokroju SE c702
3. W którym bateria trzyma dłużej niż 2h rozmowy
4. Którego wyświetlacz nie rysuje się od wsadzenia do kieszeni
5. Który ma wygodną klawiaturę

Mile widziane rzeczy pokroju ustawienia osobnego dzwonka do każdego kontaktu, minutnik, stoper, obsługa aplikacji java, ot takie tam

NIE chcę za to mieć:

aparatu, radia, odtwarzacza mp3, schowka na rękawiczki i stu innych zbędnych rzeczy, które nie mają nic wspólnego z dzwonieniem. Z tym, że chyba każdy nowy telefon ma aparat, więc od biedy może być, skoro musi - ale może być nawet VGA, wisi mi to, używać go nie będę, od zdjęć to ja mam normalny aparat.
ŻADNYCH ZBĘDNYCH BAJERÓW!!!

Mam nadzieję, że ktoś mi wskaże aparat w sensownej cenie ;)

niedobradzidzia - Śro Sie 19, 2009 23:06

Może:
- Samsung SGH X200 lub E250?

ziomiwan - Śro Sie 19, 2009 23:50

x200-odradzam, resetuje się, miałem go i szlag mnie trafiał.
e250 super telefon mimo że ma radio, odtwarzacz mp3 i aparat. Ale aparat jest słabiutki.
Za to ma dość duży wyświetlacz, wygodną klawiaturę, dość dobrą baterię i napewno nie trzeszczy (chyba że w szyny od slidera naleci Ci piasku to może trochę rzęzić ale nie długo).
A poza tym hmm... Musze się zastanowić i rozejrzeć.

darkgee - Czw Sie 20, 2009 09:24

Chyba E250 będzie najsensowniejszym wyborem. Telefon ma bajery tj. mp3, radio, aparat itp., ale przecież nie musisz ich używać. A jako telefon sprawuje się naprawdę dobrze.
niedobradzidzia - Czw Sie 20, 2009 11:05

ziomiwan napisał/a:
x200-odradzam, resetuje się, miałem go i szlag mnie trafiał.

A mi z kolei działał bardzo dobrze, a przeżył ze mną wiele, po upadki z wysokości z balkonu, po zamoczenie w różnych zbiornikach wodnych działał mi. Do teraz działa i do tego nie ma bajerów, a jest wygodny. Jednak E250 ma większy wyświetlacz, więc będzie wygodniejszy.

ziomiwan - Czw Sie 20, 2009 21:47

Zgadzam się że przeżywa upadki i zamoczenia. Ale po napisaniu i wysłaniu pewnej liczby smsów resetuje się. Po wizycie w serwisie i zmianie softu nadal to samo miał. Najgorszy z samsungów jaki miałem. Kolega z czasów szkolnych też go miał i również reset się robił po wysłaniu iluś tam smsów.

E250- równie wytrzymały i bez problemu z resetowaniem się ;) a do tego jest dość zgrabny.

Kapitan - Pią Sie 21, 2009 15:00

Dzięki za porady. Matka ma E250, szczerze to nie pasuje mi w nim klawiatura, jakaś taka ciasna i w ogóle. ;)

Kolega mocno mnie namawia na Nokię 6280, drugi już egzemplarz sobie kupił i jest zachwycony, widzę też, że za 250 zł idzie go kupić w nowej obudowie. Co myślicie o tym modelu?

darkgee - Pią Sie 21, 2009 15:25

Kumpel kiedyś miał. Całkiem fajny. I wytrzymały. Jak kumplowi spadł z 5m, to się tylko taśma od wyświetlacza uszkodziła.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group