To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Se w910i czy Samsung Avila??

bartosz93w - Wto Sie 18, 2009 10:22
Temat postu: Se w910i czy Samsung Avila??
Mam W910i ale mogę mieć Avile. Ale nie wiem czy opłaca mi się wymienić te telefony. Proszę o rade.
darkgee - Wto Sie 18, 2009 11:23

A do czego używasz obecnego telefonu?
bartosz93w - Wto Sie 18, 2009 11:29

1. Pisanie sms-ów. ( bardzo dużo)
2. Słuchanie muzyki.
3. Gry :D
4. Robienie, oglądanie zdjeć.

darkgee - Wto Sie 18, 2009 11:32

Cytat:
3. Gry

Czyli Avila właściwie odpada, ponieważ po pierwsze trzeba bawić się z wgrywaniem, a po drugie nie ma multitouch, co bardzo utrudnia granie.

bartosz93w - Wto Sie 18, 2009 11:33

Aha. Ale mi też chodzi o tele który wytrzyma z 2 lata. A mój Se cały czas się resetuje.
ziomiwan - Wto Sie 18, 2009 11:57

darkgee napisał/a:
Czyli Avila właściwie odpada, ponieważ po pierwsze trzeba bawić się z wgrywaniem, a po drugie nie ma multitouch, co bardzo utrudnia granie.

Mylisz się. Nie trzeba bawić się w żadne wgrywanie. Poprostu plik z grą wrzucasz do telefonu przez kabel a następnie instalujesz. Bez używania jakichkolwiek narzędzi.
W SE niestety problem resetowania nadal występuje w niektórych modelach...
A może masz coś jeszcze na oku?
Avila bez problemu wytrzyma Ci 2-3 lata. Jest naprawdę wytrzymała. Wczoraj zaliczyła pierwszy upadek... Biegłem wieczorem i jakimś cudem wyleciała mi z kieszeni i... i uderzyła o chodnik, prócz małej ryski na obramówce na szczęście nic się jej nie stało :) a wystraszyłem się jak cholera gdy tylko usłyszałem dźwięk upadania na chodnik..
Pozdrawiam

darkgee - Wto Sie 18, 2009 11:59

ziomiwan napisał/a:
Poprostu plik z grą wrzucasz do telefonu przez kabel a następnie instalujesz. Bez używania jakichkolwiek narzędzi.

Nie wiem. Ja z kumplem bez jakiś czarów za żadną cholerę nie mogliśmy nic wgrać na Avile.
bartosz93w napisał/a:
A mój Se cały czas się resetuje.

No niestety SE już tak mają.

bartosz93w - Wto Sie 18, 2009 12:00

Aha. To Zamieniam:D Dzięki wielkie.

Pozdro.

ziomiwan - Wto Sie 18, 2009 19:05

darkgee,- są chyba 3-4softy z zablokowaną możliwością instalacji aplikacji java. Ale problem można rozwiązać instalacją innego softu które są do ściągnięcia, w razie czego służę pomocą. A w razie awarii telefonu aby gwarancja była ważna wystarczy powrócić do pierwotnego softu ;) .
Ja mam soft BRIDA z ery i mam odblokowaną możliwość instalacji java, czyli instaluję bez problemu.
Pozdrawiam

bartosz93w - Śro Sie 19, 2009 08:36

Rozumiem. Jak coś to się odezwę do ciebie.
ziomiwan - Śro Sie 19, 2009 14:32

Służę pomocą ;) i zapraszam na forum w razie czego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group