To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jakie telefony mogą blokować niechciane smsy?

kamgrus - Pią Sie 14, 2009 11:43
Temat postu: Jakie telefony mogą blokować niechciane smsy?
Witam!
(Nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu na tym forum/google...)

Czy może ktoś podać mi kilka modeli telefonów, które miały by możliwość zablokowanie niechcianych smsów?!
Bardzo pilna sprawa. Staram się pomóc koleżance, którą nęka ojciec...nie będę wyjaśniał całej sprawy. Jedno co jest pewne - musi go zablokować a ERA nie daje jej takiej możliwości. Od razu zaproponowałem jej żeby zmieniła nr, jednak powiedziała, że zbyt długo go ma żeby, to zrobić...a po drugie pewnie znowu by go jakoś zdobył, a nie może co miesiąc zmieniać numeru.

PROSZĘ o pomoc.

ps. nie wiem czy da mi znać ta strona o nowej wiadomości, więc może na gadu gadu 5039971?

pozdrawiam i jeszcze raz proszę o pomoc!

darkgee - Pią Sie 14, 2009 15:27

We wszystkich telefonach z Symbianem da się zablokować numer. Wystarczy tylko wgrać odpowiednie oprogramowanie. Telefony z Symbianem są różne i w różnych cenach, wiec musiałbyś podać co jeszcze by było potrzebne w takim telefonie i do jakiej ceny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group