To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Najlepszy dobajerowany telefon na rynku

AbiSh - Wto Sie 11, 2009 22:38
Temat postu: Najlepszy dobajerowany telefon na rynku
Przedział cenowy telefonu?
0-2000 (cena np. allegro)

Funkcje, jakie chciałbyś mieć w telefonie?
Jak najwięcej bajerów

Stan (Nowy/Używany)?
Nowy lub używany

Typ (Bryła/Klapka/Slider)?
obojętne

Preferowane marki:
Samsung, Nokia, Sony Ericsson, HTC, LG, lub inne sensowne

Nie chcę:
słabego telefonu

Upatrzone modele:
Sony Ericsson Xperia X1 Samsung Omnia Nokia N97 HTC Touch Pro 2

Uwagi dodatkowe:
Chciałbym telefon z jak największą ilością bajerów. Najlepszy najbardziej testowany na ryku. Ekran dotykowy i jakiś dobry system. Chyba naj bedzie WM lepszy niż symbian. Jestem gotowy na wszelkie propozycje

niedobradzidzia - Wto Sie 11, 2009 22:44

Z tego co wymieniłeś, to najlepsza jest Omnia, a że wolisz Windows Mobile, to nie ma sensu żebym Ci proponowała Samsunga Omnię HD bo znajdziesz ją do 2000 zeta, ale niestety ma Symbiana. Jednak powiem, że Symbian v5 świetny jest. Ja osobiście wolę WM. SE nie ma co, z Nokią daj spokój: jest wolniejsza od Omnii, widziałam filmik jak porównywali to Nokia tak była w tyle, że hej. Na HTC nie kusiłabym się, brałam go pod uwagę, ale ma słabą baterię i ponoć szybko się niszczy.
darkgee - Wto Sie 11, 2009 22:48

A może byś poczekał jeszcze trochę (około miesiąca) i kupił Omnię II? To będzie chyba najbardziej przybajerzony telefon na rynku.
A jeżeli nie, to najfajniejszy będzie Htc Touch Daimond 2.

niedobradzidzia - Wto Sie 11, 2009 22:50

Każdy tu ma inne zdanie, ale wiele osób narzeka na obudowę w HTC i słabiutką baterią. Nie ma co kupować telefonu za taką kasę, gdzie bateria trzyma jeden dzień, góra 1,5 dnia. Nie radzę Diamonda brać, gdyż nie ma rewelacyjnej opinii, a Omnia razem z HD go pobiły.
ziomiwan - Wto Sie 11, 2009 23:04

Omnia HD a znajdziesz taką w tej cenie na allegro. Symbian jest bardzo fajnym systemem, można się szybko przyzwyczaić.
A co WM to trzeba pamiętać że daje ograniczenie do 65tys kolorów...
Omnia pobiła HTC w przedbiegach i tu niema co ukrywać.

Odbajerzony jest również Samsung i8510 INNOV według mnie najlepszy telefon na rynku razem z Omnią HD.
I to chyba dwa najlepsze telefony na rynku moim zdaniem.
Chociaż może jeszcze Samsung Jet z procesorem 800mhz i w pełni dotykowym ekranem AMOLED.

Ale już niedługo doczekamy się Samsunga W7900 z PROJEKTOREM, oraz kilka innych nowych modeli które pobiją i tak już leżących konkurentów typu nokia, se i lg ;)

AbiSh - Śro Sie 12, 2009 06:36

Telefon zakupuję do połowy września więc mam czas. Rozejrzę się po waszych propozycjach.
bepr0 - Sob Sie 22, 2009 13:38

Toshiba TG01 - chyba wymiata na dzień dzisiajszy !!!
darkgee - Sob Sie 22, 2009 17:45

Pod względem procka owszem, ale reszta trochę kuleje. Na Phonearena dostał 6/10.
Kod:
http://www.phonearena.com/htmls/Toshiba-TG01-Review-review-r_2238.html

ziomiwan - Sob Sie 22, 2009 23:51

Jak się okazuje procesor to nie wszystko.
Jeśli oprogramowanie jest źle zrobione oraz podzespoły źle dobrane to nawet i 2ghz nic nieda...
Ale zobaczymy co wpadnie w oko autorowi tematu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group