To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Z8> Dziwny dzwięk oraz "falowanie" POMOCY

Daniel88 - Wto Sie 11, 2009 21:09
Temat postu: Z8> Dziwny dzwięk oraz "falowanie" POMOCY
Mam pewien problem z moją Z8. Kiedy wysówam klapkę, słychać, tak jak by z wyświetlacza i klawiszy cichutki pisk. Najlepsze jest to że np kiedy telefon jest rozsunięty, podświetlenie i wyświetlacz zgasną, włączy się blokada klaw. po paru sekundach i coś nacisnę, wtedy tel mnie pyta o odbl. Klaw. i włącza się podświetlenie to nie słychać tego pisku. Dopiero kiedy odblokuję klawiaturę dzwięk pojawia się na nowo.

Drugim problemem jest "falowanie" na wyświetlaczu. Nie jest to jakoś mega widoczne ale tak być nie powinno. Nie widać tego jedynie przy najmniejszym i najwyższym poziomie podświetlania wyświetlacza.

Co o tym sądzicie? Czy ten tel mógł kiedyś być np zalany? (to używka) co może być w nim nie tak?... Czy po prostu Z8ki tak mają???

darkgee - Wto Sie 11, 2009 22:42

Ale jaki to jest pisk? Jakby coś o coś szurało czy wydobywający się z głośników? Pozostałe problemy powinno rozwiązać wgranie nowego softu. Na forum jest opisane jak to zrobić.
ziomiwan - Wto Sie 11, 2009 23:07

Tak jak kolega napisał to wygląda na winę softu choć z tego co pamiętam to obraz lekko jakby falował. A dźwięk hmmm sprawdź najpierw soft tzn zainstaluj nowy a jeśli to nie pomoże to wtedy pewnie wina tasiemki..
Daniel88 - Śro Sie 12, 2009 09:37

Dzięki. Spróbuje z softem :) . To jest po prostu taki cichy pisk i nie wydobywa się on z głośnika. Mam nadzieje że wymiana softu pomoże.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group