To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - J700 ciągle gubi zasięg

zania06 - Sob Sie 08, 2009 08:02
Temat postu: J700 ciągle gubi zasięg
ostatnio mam problemy z moim samsungiem. Ciągle gubi zasięg. Zdarza mu się to kilka razy dziennie.Zaczyna doprowadzać mnie to do szału :shock: . Czy ktoś ma ten sam problem co ja? Soft czy antenka? sama już nie wiem.
darkgee - Sob Sie 08, 2009 09:32

A nie uderzyłaś nim ostatnio o coś, albo nie spadł ci? Raczej to wygląda na to, że poszła antena, bo wątpię, żeby to była wina softu.
zania06 - Sob Sie 08, 2009 10:12

no kilka razy to mi spadł. Może faktycznie od tego
darkgee - Sob Sie 08, 2009 22:13

No to raczej została uszkodzona antena. Jeżeli bardzo ci to przeszkadza, to pozostaje tylko oddanie telefonu do naprawy. Taka naprawa powinna kosztować ok. 50zł.
ziomiwan - Nie Sie 09, 2009 11:14

No jeżeli dopiero teraz zaczęło się tak dziać bez żadnej ingerencji nawet w soft np zdejmowanie simlocka, to najprawdopodobniej jest to antenka..
melisa16 - Śro Sie 11, 2010 19:02

Mi ostatnio gupi zasieg samsung monte. Telefon ma miesiac, nie spadl mi ani razu. Czy powinnam reklamowac?Czy moze to wina sieci (mam w play)
ziomiwan - Śro Sie 11, 2010 21:37

Co to znaczy "gupi"??? A po drugie nie pisz w kilku tematach o tym samym!
ardsdz - Czw Sie 12, 2010 12:15

Trza dać emblant, czy wielki baner na głównej, że zakładamy JEDEN temat, a użytkownicy codziennie przeglądają forum i się znajdzie Wasz post, hehe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group