To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - Lg Ku990

harakiri - Pią Sie 07, 2009 17:58
Temat postu: Lg Ku990
Kupiłam ten oto właśnie telefon na allegro i okazało się że ma drobną usterkę. Pisząc na klawiaturze qwerty gdy naciskam literkę "a" pojawia się "q", albo wybierając "s" pojawia się "w", a za to wybierając "z" pojawia się "s". Napisałam do sprzedawcy i dostałam odpowiedź że nie tylko na tym telefonie się tak dzieje, że niby jego kolega ma ten sam problem i na forum przeczytał że dużo osób tak ma z tym telefonem, chodź pewnie jest to bujdą. Czy da się takie coś naprawić? Ma ktoś z was taki telefon i czy ma podobne, bądź inne usterki? Zastanawiam się nad zwróceniem telefonu.
ziomiwan - Pią Sie 07, 2009 18:47

Pierwszy raz słysze o czymś takim. Możliwe że jest to wina softu, a może język wprowadzania znaków jest inny niż polski?
A takie tłumaczenie ze strony sprzedawcy jest nie na miejscu. Sprzedał Ci wadliwy telefon.
Pozdrawiam

darkgee - Sob Sie 08, 2009 09:37

W komputerze też się tak dzieje, gdy ma się ustawiony zły język (chyba 'Polski 213', albo coś takiego). Spróbuj poszukać w telefonie innego języka, bo może coś po prostu jest przestawione.
ziomiwan - Nie Sie 09, 2009 11:16

Przy pisaniu smsa na qwerty masz w dolnym rzędzie znaków PL (lub inne dwie literki, wybierz to i znajdź język Polski).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group