To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - SE C702 czy Samsung GT-S7220 Ultra

dominiqs - Wto Sie 04, 2009 12:02
Temat postu: SE C702 czy Samsung GT-S7220 Ultra
Witam w kręgu moich zainteresowań pozostały właściwie 2 telefony, SE C702 i właśnie Samsung s7220 Ultra. Korzystałem z obu tych marek telefonów i nigdy złego słowa nie powiedziałem, porównując parametry to także niczym specjalnym się nie różnią, no może Samsung ma lepszy aparat kosztem SE. Przy wyborze chciałbym się pokierować waszymi opiniami, recenzjami, może spostrzeżeniami który z nich jest lepszy....wiem że samsungi mają problem z odtwarzaniem gg a na nim po części także mi zależy....


Proszę o pomoc!!

ziomiwan - Wto Sie 04, 2009 22:13

Bez zastanowienia brałbym S7220, przy wyborze telefonu teraz właśnie przegapiłem okazje kupienia tego telefonu za małe pieniądze.
Przewyższa SE między innymi akcelerometrem, wyświetlaczem (lepsze kolory, wyrazistość) bo to AMOLED, aparatem foto, wytrzymałością baterii jak i jakością wykonania. C702 wyciera się szybko.
S7220 jest naprawdę świetnym telefonem z nowoczesnym wyświetlaczem AMOLED.
Pozdrawiam

darkgee - Śro Sie 05, 2009 10:34

Zgadzam się z kolegą, a od siebie dodam, że najnowsze Samsungi bez trudu obsługują aplikacje java (czyli np. GG).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group