To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Który telefon dotykowy??

Tygryseg - Nie Sie 02, 2009 17:13
Temat postu: Który telefon dotykowy??
LG KU990i, LG KP501, Samsung Avila czy Samsung F480. Który z tych telefonów polecacie lub odradzacie i dlaczego.
darkgee - Nie Sie 02, 2009 18:22

Ja bym się zastanawiał pomiędzy KU990i a Avilą. Powiedz jednak czego potrzebujesz w takim telefonie?
Tygryseg - Nie Sie 02, 2009 18:34

Aby łatwo pisało się sms-y, ekran był czuły i bateria troche trzymała. Może rozpoznawać pismo odręczne ale nie musi. No i żeby jakoś wyglądał, nie lubie jak telefony trzeczczą i śmierdzą plaskikiem jak chińskie zabawki.
ziomiwan - Nie Sie 02, 2009 20:09

KU990i jest wersją bez dodatków więc polecam bardziej wersję bez "i".
Wybór możesz rzeczywiście zawęzić do KU990 a Avili. Oba telefony są świetne.
LG ma lepszy aparat i tu chyba różnice się kończą. No i Avila ma akcelerometr, czego niema ku990.

Tygryseg - Pon Sie 03, 2009 22:43

Jutro zamawiam telefon więc ku990 vs avila ostateczny pojedynek. Który bardziej praktyczny, wygodny, funkcjonalny (nie zależy mi na gadżetach które użyje 2 razy) bateria dłużej trzyma. Z góry dzięki za pomoc
ziomiwan - Pon Sie 03, 2009 22:55

Ja właśnie zamówiłem Avilę ;) przekonały mnie do niej jej funkcje pokazane na filmikach na youtube. KU990 nie wypadał tak dobrze.
Akcelerometr i to coś co powie nam jaka muzyka leci w radiu a nie znamy tytułu, oraz masa innych fajnych rzeczy mnie przekonała. I Avila ma lepszy dotyk podobno.
Zdjęcia nią robione są naprawdę świetne.

Tygryseg - Wto Sie 04, 2009 13:35

To coś to RDS (Radio Data System). To ja też sobie zamówie, a jak nie będzie fajna to zwale na Ciebie :mrgreen:
ziomiwan - Wto Sie 04, 2009 22:09

Hehe to zwalaj na mnie ;) . Naprawdę znalazłem na jej temat wiele dobrych opinii a do tego filmiki z youtube i odrazu zamówiłem Avilę ;) .
A to RDS w avili nazywa się Shazam Find Music.
Ale to chyba jednak co innego wydaje mi się. Bo nie chodzi o to że podczas słuchania radia w telefonie pokazuje nam co leci ale np. jesteś na imprezie i nie wiesz co to za kawałek leci, wciskasz coś w telefonie i on znajduje Ci tytuł tego ;) (oczywiście korzysta wtedy z neta a koszt tego jeśli nie masz pakietu internet wykupionego to 3gr).
No i trzeba wspomnieć że ma trzy pulpity ;) na których można ustawić sobie np. pulpit muzyczny ;) świetna sprawa.
Już niemogę się doczekać tego telefonika.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group