To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 6303 classic

dominiqs - Czw Lip 30, 2009 09:26
Temat postu: Nokia 6303 classic
Witam serdecznie, chce wydać swoje pieniądze na telefonik Nokia 6303 classic, ale zanim to zrobię, chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej o nim pisząc na tym forum, żebym potem nie żałował. Najbardziej istotną kwestią dla mnie jest żywotność baterii, dobra jakoś dźwięku, proste i przejrzyste menu,plus jakieś tam dodatki (niekoniecznie), migawka informująca o smsie lub połączeniu, odtwarzanie worda,itd....co do aparatu to 3,2 mpx w zupełności mi wystarczy....

Czekam na wasze odczucia i opinie na temat tegoż telefonu:)

niedobradzidzia - Czw Lip 30, 2009 10:05

Moim zdaniem lepszy jest ten U900. Bym dała sobie spokój z tą Nokią po nieudanym modelu 6300 :/
dominiqs - Czw Lip 30, 2009 10:15

U900 słyszałem że ma słabą baterie i jednak nie przemawiają za mną dotykowy panel, poza tym jest podatny na zarysowania....


zastanawiam się jeszcze nad Nokią 6220 i nie wiem co wybrać...

darkgee - Czw Lip 30, 2009 10:17

Ja z tych dwóch modeli brałbym 6220. Bardzo fajny telefonik i ma Symbiana.
dominiqs - Czw Lip 30, 2009 10:30

ale też chyba u niego kiepsko z żywotnością baterii i podobno strasznie czeszczy, ale nie wiem gdyż nie widziałem go na oczy:)
niedobradzidzia - Czw Lip 30, 2009 11:30

Jakby nie patrząc, to każdy telefon coś ma. U mnie w tej chwili przemawiają Samsungi, odwalają kawał zajefajnej roboty. Nokia stoi: 5800 nie popisali się, a N97 to plastikowa zabawka za dużą kasę.
dominiqs - Czw Lip 30, 2009 11:38

Ja też mam słabość do samsungów, ale są one podatne na zniszczenia i mankamentem są słabe baterie...
niedobradzidzia - Czw Lip 30, 2009 11:55

Nieprawda, nie mają słabych baterii. Moja Omnia trzyma dzisiaj 6 dzień i ma jeszcze 40% baterii, a bawię się nią sporo,Natomiast HD 4 dzień i nadal z nią eksperymentuję, co u niej chłonie baterię. Mojej siostry D900i i mamy f480 tak samo po 4-5 dni, ale one non stop gadają i smsują, o tego muzyka. Nie powiem nic złego na Samsunga.
dominiqs - Czw Lip 30, 2009 12:16

Interesuje mnie czy w tym telefonie można odtwarzać pliki z worda przeniesiona z kompa..
niedobradzidzia - Czw Lip 30, 2009 13:14

Wydaje mi się, że nie, ale nie dam ręki uciąć.
darkgee - Czw Lip 30, 2009 16:24

W tym, to znaczy w którym? 6220 czy 6303? W pierwszym można w drugim nie.
dominiqs - Czw Lip 30, 2009 21:40

Skoro tak zachwalacie samsungu to powiedzcie mi czy w jakimś modelu jest funkcja która informuje nas o nieodebranym połączeniu lub smsie??
ziomiwan - Czw Lip 30, 2009 23:34

W samsungu możesz ustawić sobie przypomnienie o nieodebranym smsie czy też połączeniu, w moim u800 jest taka funkcja, a i we wszystkich innych była.
Ta nokia wygląda jak zabawka dla dzieci poniżej 4roku życia... A i swoimi parametrami nie zaskakuje. Osobiście jej nie polecam.
Co do zniszczeń samsungów, to nie zgadzam się z tym, miałem już wiele telefonów od samsunga, o każdego tak samo dbam, tzn nie rzucam, nie tre o nic itd i każdy był w super stanie, od czasu do czasu mi upadały na ziemie, każdy trzymałem w kieszeni i to bez jakiś pokrowców i nie miałem żadnego problemu. Wyglądały jak nówki. Tak samo mam teraz z U800.
Bateria? Nie mogłem nigdy narzekać, przy moim użytkowaniu wytrzymują bardzo długo...
Worda niemal każdy samsung otwiera.

dominiqs - Pią Lip 31, 2009 10:49

a jak to zrobić, tzn ustawić sobie przypomnienie i jak będzie to wyglądało, wibrując, grając melodię, chyba żaden nie ma np pulsującej diody??
ziomiwan - Pią Lip 31, 2009 12:19

Diody niema żaden. Można wybrać sobie dowolny dźwięk lub poprostu wibrację.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group