To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - tak tak fon

rob - Śro Lip 29, 2009 21:05
Temat postu: tak tak fon
Mam w tym momencie telefon na karte w erze. Dostaje co chwile SMSy z oferta od ery, zeby skorzystac z oferty Tak Tak Fon, czyli podpisac umowe na 2 lub 3 lata i zobowiazac sie do utrzymywania aktywnego konta przez ten czas (telefon przez ten okres jest na karte a nie na abonament). Dodatkowo jesli skorzystam z tej oferty dostane telefon za 1 zl. Ja akurat telefonu nie potrzebuje bo mam dobry, a mniej wiecej miesiecznzei wydaje kwote 20 zl na talefon, wiec podpisanie tej umowy w sumie mi nie zrobi roznicy bo w tym momencie i tak utrzymuje aktywne konto caly czas, no plus podpisania tej umowy jest taki, ze dostane telefon za 1 zl i mysle ze moglbym go komus po prostu dac. Czy taka opcja jest mozliwa ? Tzn chcialbym dokladnie tak zrobic: skorzystal bym z tak tak fona, wtedy podpisalbym umowe na 3 lata, dostalbym telefon za 1 zl istarter. Ale tego telefonu i starteru bym nie uzywal, umowe podpisalbym na swoj aktualny numer ktory posiadam , a starter i ten telefon za 1 zl dalbym np siostrze bo nie ma jeszcze komorki.
ziomiwan - Śro Lip 29, 2009 23:54

Myślę że wybierając zmianę taryfy nie otrzymujesz starteru, a jeśli już to na zwykłego tak taka. Chyba że chcesz podpisać umowę dla siostry ale na siebie.
Po podpisaniu umowy operatora interesuje jedynie to czy płacisz rachunki.
Pozdrawiam

jarek38 - Czw Lip 30, 2009 11:14
Temat postu: Re: tak tak fon
rob napisał/a:
Ale tego telefonu i starteru bym nie uzywal, umowe podpisalbym na swoj aktualny numer ktory posiadam , a starter i ten telefon za 1 zl dalbym np siostrze bo nie ma jeszcze komorki.

Jeśli podpiszesz umowę na swój stary nr.to starteru nie dostaniesz,musiał byś siostrze dokupić starter,niedawno kupowałem TTfon ojcu to wiem.
A co zrobisz z telefonem to już ery nie interesuje.
Ważne abyś utrzymywał możliwość połączeń wychodzących.

rob - Czw Lip 30, 2009 11:58

Dzieki za odpowiedzi, juz wszystko wiem. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group