To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HTC - Smartphone HTC

yoshitsune - Śro Lip 29, 2009 13:05
Temat postu: Smartphone HTC
Mam zamiar kupić sobie telefon HTC zastanawiam się nad dwoma HERO i touch hd i mam 2 pytania:
1 Jak to jest z nawigacją w tych telefonach czy moge wgrać do obydwóch automape która jest ponoć najlepsza i czy płaci się za automape czy może jest darmowa no i czy jest głos który cię nawiguje?
2 Czym się te telefony różnią oprócz rozdzielczości ekranu i wyglądu ???

darkgee - Śro Lip 29, 2009 14:27

1. Automapa jest programem komercyjnym, czyli trzeba na nią zapłacić. Do Touch HD jest na 100%, a na Hero nie mam pojęcia czy znajdziesz.
2. Główną różnicą pomiędzy tymi telefonami jest system operacyjny. Touch HD jest oparty na Windowsie Mobile, a Hero na Androidzie.
Jeżeli zależy ci na GPS, to lepiej weź Touch HD, ponieważ WM jest systemem na którym jest wiele map, a Android w tej sprawie dopiero raczkuje.

yoshitsune - Wto Sie 04, 2009 11:35

dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno jaka jest jakość nagrywanych filmów i zdjęć w obydwu telefonach bo matryce obydwa mają 5mpx ale matryca matrycy nie równa.
UsmiechnijSie - Czw Gru 03, 2009 12:35

yoshitsune napisał/a:
dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno jaka jest jakość nagrywanych filmów i zdjęć w obydwu telefonach bo matryce obydwa mają 5mpx ale matryca matrycy nie równa.


Pewnie w obu modelach matryce są takie same, i choć soft ma też znaczenie, to stwierdzam że np w takiej NOKII N82 (miałem, mam) jakość filmów jest dużo lepsza niż w HTC HERO (obecnie używam). Ogólnie HTC to fajne telefony, z fajnymi bajerami, ale w HERO aparat to porażka. Podobno jakieś zmiany ma wprowadzić producent przy wydaniu nowego softu do telefonów z androidem.

mistall - Pon Lut 22, 2010 23:27

Ja sie strasznie napalilem na HTC hd2...piekna sprawa, jest fajna stronka, na ktorej mozna o nim troche poczytac ... raczej wyczerpujace zrodlo http://www.htc-hd2.pl/#/hd2/specs
noname - Śro Mar 03, 2010 15:01

HD2 ma duży wyświetlacz 4,3 cala także jak będziesz chciał go wykorzystać do nawigacji to wybór byłby trafiony. Bez wątpienia jest wart swojej ceny. Co do matrycy to też ma 5 megapikseli, a tyle w zupełności starczy.
mistall - Śro Mar 03, 2010 17:49

co do ceny, to za pol roku bedzie duzo nizsza jak na dobre zagosci u operatorow.
noname - Pią Cze 11, 2010 12:48

Dla tych których przeraża rozmiar HD2 jest też od jakiegoś już czasu HD mini. W zasadzie funkcjonalność większego brata jest zachowana, ale jest zdecydowanie mniejszy. Bawiłem się nim ostatnio. Fajna rzecz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group